Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Šiauliai 2018“

2018 m. kovo 24 d. Šiaulių „Rasos“ progimnazijos sporto salėje vyko šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose „Šiauliai 2018“.

 

Varžybose dalyvavo Raguvos gimnazijos dvi jaunių ir viena vaikų komanda. Iš viso dalyvavo 22 komandos trijose amžiaus grupėse: vaikų, jaunučių ir jaunių.

 

Kaip ir praėjusiais metais, komandoms reikėjo ne kuo greičiau įveikti nurodytas trasas, o per duotą laiką įveikti kuo daugiau rungčių, kurios buvo įvertintos taškais. Be to, buvo skaičiuojamas pasiimtas inventorius ir iš surinktos taškų sumos atimami taškai (karabinas – 1, lapelis – 1, gri-gri – 2, kopetėlės – 2, žumaras – 2, virvė – 5 taškai), padarytos baudos taip pat nubraukdavo taškus.

 

Raguvos gimnazijos jaunių pirmoji komanda, surinkusi 155 taškus, iškovojo pirmą vietą. Antrą vietą iškovojo amžini konkurentai – Panevėžio moksleivių namų komanda „Klajūnas“ (147 taškai), o trečioje liko Raguvos gimnazijos antroji komanda (134 taškai).

 

Vaikų grupėje Raguvos gimnazijos komanda buvo pati jauniausia, tačiau pasirodė puikiai ir galutinėje įskaitoje iškovojo penktą vietą iš aštuonių šioje grupėje dalyvavusių komandų.

 

Asmeninėse varžybose jaunių merginų grupėje Jurgita Šeštokaitė iškovojo pirmą, Gabija Kizytė – antrą, o Gerda Vanagaitė – trečią vietą. Paulius Palubinskas iškovojo antrą vietą jaunučių grupėje. Kiti Raguvos sportininkai pasirodė pagal galimybes, nors prizininkais ir netapo.

 

 


 Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-26 13:49:05
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal