Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Rudens vakaras sukvietė į Paįstrį

 

Kasmet lapkričio pabaigoje į Paįstrio kultūros centrą visus sukviečia vakaras „Ruduo už stalo“. Paskutinį rudens penktadienį vyko visuotinis Paįstrio gyventojų bendruomenės centro ataskaitinis susirinkimas. Pirmininkas Rimantas Pranys, pagyvindamas skaidrėmis, pateikė 2018–2019 m. valdybos veiklos ataskaitą. Kalbėjo apie spręstinus klausimus, su susirūpinimu akcentavo stringantį vandentiekio, kanalizacijos projektą. Pasidžiaugė bendryste, sutelktumu, linkėjo ateityje taip vėl gražiai burtis mažesniems ir didesniems darbams, kaimyniškai bendrauti. Rajono įstaigų atstovai pateikė informaciją, atsakė į paklausimus. Kalbėjo Seimo nariai Guoda Burokienė, Petras Nevulis. Pasidžiaugė visų Paįstrio įstaigų gražiu sugyvenimu, bendradarbiavimu.

Susirinkusiesiems dainavo Ginkūnų moterų vokalinis ansamblis „Rasa“ (vad. Birutė Andriukaitienė). Jų dainos mums nuskambėjo naujai, įdomiai kalbėjo pranešėja. Smagiai grojo ir dainavo Utenos rajono liaudiškos muzikos kapela „Tauragna“ (vad. Vilma Valienė). Vis pašmaikštaudami, puikiai, net pakeisdami instrumentus grojo kapelos vyrai. Kolektyvas išjudino šokti ir salėje sėdėjusius, juos apdovanodami suvenyrais už aktyvumą ir puikų šokį.

Vakaronės „Ruduo už stalo“ metu buvo pristatyti konkursiniai patiekalai. Paskatinti Gegužinės, Ramybės, Jaunystės gatvių seniūnai, kultūros centro unikalus patiekalas ir išmoningas pristatymas. Pagirtas naujas šeimininkių kolektyvas, pasivadinęs „Mes iš Užupio“, bei Gražinos Čeponienės ir Onos Striškienės pateikti originalūs patiekalai.

Tradiciškai vyko linksmoji loterija be pralaimėjimų. Smagu buvo klausytis svečio Vaido Dzežulskio, kuris visus subūrė šokiams.

Smagu, kad bendrame pasibuvime buvo kaimyninių Puodžiūnų bendruomenės nariai. Puikiai bendravo vyresni ir jaunesnieji.


 Ona Striškienė, Paįstrio gyventojų bendruomenės narė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-04 12:53:09
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal