Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Romansų vakaras Šilų UDC „Pabūkime kartu...“

 

Romansai – tai mūsų širdžių dainos, mūsų meilės eilės, neišsakytų jausmų, kartais iš meilės sudaužytų širdžių melodijos. Tačiau kokie liūdni jie bebūtų, romansai visada spinduliuoja šiluma.

Spalio 12-osios vakarą Raguvos kultūros centro padalinyje Šilų universaliojo daugiafunkcio centro salėje skambėjo romantinės eilės, melodijos ir dainos, kurias atliko poetas, nepriklausomųjų rašytojų sąjungos narys, fotomenininkas Albinas Kuliešis iš Ukmergės; Ukmergės kultūros centro Veprių meno vadovas, akordeonistas Edvardas Ratautas su kolega tarptautinių konkursų laureatu Tautvydu Pakėnu; poetas, muzikos kūrėjas ir atlikėjas Rimantas Januška su sūnumi Vidmantu iš Panevėžio r. Margučių k.; Raguvos kultūros centro meno vadovė, muzikos kūrėja ir atlikėja Rima Žudienė.

Susirinkę žiūrovai galėjo mėgautis išskirtine, specialiai romansų vakarui sukurta aplinka, kurioje šiltai sutiko visus atlikėjus, beveik dvi valandas klausėsi puikiai atliekamų romansų, skaitomų eilių, akordeonu ir gitara atliekamų melodijų. Kas mokėjo žodžius, pritarė ir negailėjo audringų plojimų, o kai kas gal nugrimzdo į jaunystės laikus. Bręsdamas žmogus tarsi priartėja prie romanso, pamilsta jį, nes kuo didesnė patirtis, tuo dažniau širdin įsliūkina ilgesys, prisiminimai.


 Šilų UDC vadovė Audronė Antanaitienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-23 15:04:53
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal