Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Renkamos paraiškos Socialinės sanglaudos apdovanojimams

 

Europos Tarybos vystomasis bankas (toliau – ETVB) kviečia teikti paraiškas Socialinės sanglaudos apdovanojimams. ETVB nuo šių metų įsteigia kasmetinius apdovanojimus, kuriuose bus apdovanojamas socialinę sanglaudą didinantis projektas ETVB valstybėse narėse. Pagrindinis prizas – 25 tūkstančiai eurų, kuris turi būti panaudotas projekto įgyvendinimui ar tęstinumui.

Apdovanojimas bus skiriamas projekto įgyvendinimo pradžioje ar pažangaus projekto idėjai. Projektu turi būti siekiama spręsti aktualias socialines problemas – mažinti socialinę atskirtį, apsaugoti pažeidžiamiausių visuomenės grupių gyventojus, siekti darnios plėtros ir gerinti gyvenimo sąlygas, inovatyviai ir efektyviai prisidėti prie socialinės sanglaudos.

Apdovanojimams teikti paraiškas gali asmenys ne jaunesni kaip 18 metų ar mažos įmonės ir organizacijos, kuriose dirba ne daugiau kaip  50 darbuotojų ir savo veiklą vykdo ES šalyse. Asmenys ar organizacijos teikiančios paraiškas turi pagrįsti, kaip siūloma idėja/projektas prisideda(-ės) prie socialinės sanglaudos.

Vertinant projektus bus atsižvelgiama į tris kriterijus: poveikį, tvarumą ir inovatyvumą/pritaikomumą. Paraiškų vertinimą atliks ir laimėtoją paskelbs kompetentinga komisija.

Paraiškas reikia pateikti iki 2020 m. balandžio 20 d.  Gegužės mėn. bus paskelbtas finalistų sąrašas, o laimėtojas bus apdovanotas liepos 2 d. Dubline, Airijoje.

Daugiau informacijos apie socialinės sanglaudos apdovanojimus ir paraiškų pateikimą rasite internetinėje svetainėje čia

 


Investicijų ir užsienio ryšių skyriaus informacija
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-28 15:08:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal