Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Renginys Šilų UDC „Gyvenimo spalvos“

 

Į Panevėžio rajono švietimo centro  suaugusiųjų mokymosi savaitės renginius „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ įsitraukė ir šilaiviai, kurie lapkričio 20 d. šurmuliavo Šilų UDC salėje ir bibliotekos patalpose. Vyko popietė senjorams „Gyvenimo spalvos“, kurios metu dalinomės tapybos, muzikos ir poezijos kūrybiniu ryšiu.

Pirmiausia buvo atidaryta Česlovo Butkevičiaus tapybos darbų paroda, kurią pristatė bibliotekininkė Vitalija Žvirblienė ir pats autorius. Jis dalinosi kūrybinio kelio vingiais.

„Visada norėjau išmokti piešti, bet po pirmo bandymo jaunystėje, tai liko tik svajone. Vėliau dukrai mokantis sustiprintos dailės pamokų, slapčia stebėdavau jos darbus ir dar kartą paėmiau teptuką į rankas, ir jo nebepaleidžiu iki šių dienų“- sakė Č. Butkevičius.

Apžiūrėję parodą ir pabendravę su dailininku susirinkome į salę, prie arbatos puodelio, pasiklausyti iš Užulėnio atvykusios Veronikos Meilūnienės nuoširdžiai skaitomų eilių. Ilgus metus pedagoginį darbą dirbusi Veronika ir tapusi senjore gyvena aktyvų visuomeninį gyvenimą, renginiuose skaito poeziją. Eiles keitė Antano Bernoto virpinamos gitaros melodijos ir jautriai atliekamos dainos pagal P. Širvio, J. Marcinkevičiaus eiles. Jauki vakaro atmosfera įkvėpė ir šilaivius padeklamuoti savo mėgstamas eiles.

Praturtinę savo sielas gražiais vaizdiniais, jautriomis eilėmis ir melodijomis niūrų lapkričio vakarą supratome, kad gyvenimo spalvos priklauso nuo mūsų pačių!


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-23 14:48:44
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal