Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Renginys „Mus vienija draugystė“

 

Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba kovo 22 dieną organizavo renginį, skirtą paminėti veiksmo savaitę „Be patyčių 2018“, aktyviai dalyvavo 6 rajono ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai ir klasių vadovai kartu su 6–9 klasių mokiniais: Smilgių ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijų, Dembavos progimnazijos, Paliūniškio, Vadoklių ir Berčiūnų pagrindinių mokyklų.

Į renginį pakviesti Panevėžio rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Donata Jesiūnienė, Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaiva Baublytė bei Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis. Svečiai išsakė savo nuomonę apie patyčių prevenciją ir mokė vaikus pasirinkti teisingą, be patyčių kelią, taip pat vertino mokinių žinias.

Mokiniai komandose atliko įvairias kūrybines užduotis, žiūrėjo filmuką, analizavo jį, ieškojo sprendimų ir pagalbos kelių pateiktoms situacijoms ir užduotims, kartu kūrė draugystės delionę.

Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė, organizuodama kūrybines veiklas, mokinius vedė draugystės keliu ir kvietė visus pasirinkti draugiškąją pusę, kur nėra patyčių ir smurto. Drauge mokiniai atliko ir išsprendė labai daug užduočių ir pateikė įdomių minčių bei pasiūlymų.

Apibendrinus užduočių rezultatus, visi dalyviai pripažinti draugiškiausiais mokiniais.

 

 

 


Panevėžio rajono pedagoginės psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-27 09:38:52
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal