Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

Registruokitės atliekų surinkimo akcijai

2017 m. kovo 20 d. Panevėžio rajono savivaldybėje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių bei automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos, taip pat – eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Akcijos metu atliekas tvarkančiai įmonei galėsite išskirtinėmis sąlygomis perduoti ir kitas atliekas.

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai arba gyventojai turi minėtų atliekų, prašome iki 2017 m. kovo 15 d. registruotis el. paštu atliekos@atc.lt  arba telefonu (8 5) 206 0901, ir UAB „Atliekų surinkimo centras“ organizuos atliekų surinkimą.

Norintieji priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, turėtų rašyti el. paštu atliekos@gia.lt arba skambinti telefonu  8 600 90 030.

Primename, kad šiuo metu vyksta įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms skirtas projektas „Mes rūšiuojam“, prie kurio dar galite prisijungti, rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į prizus, keliones, ekskursijas. Informaciją  apie projektą „Mes rūšiuojam“, prizus, dalyvių registraciją rasite  www.mesrusiuojam.lt.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-08 13:40:09
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal