Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Projektas „Globalus Panevėžio rajonas“ siekia suburti emigravusius kraštiečius

 

Panevėžio rajono savivaldybė prisijungė prie Lietuvos savivaldybių asociacijos projekto „Globalūs regionai“.

„Projekto tikslas – suburti užsienio šalyse gyvenančių kraštiečių bendruomenę, užmegzti ir nuolat palaikyti su ja ryšį, suteikti emigrantams galimybę įsitraukti į gimtojo rajono gyvenimą ir kartu kurti jo ateitį. Priminkime išvykusiems kraštiečiams, kad visur gerai, bet namie geriausia“,– sako projekto „Globalus Panevėžio rajonas“ koordinatorė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Sakalauskienė.

Įgyvendinant projektą įkurta interneto svetainė http//globalus.panrs.lt. Joje pateikiama informacija apie gyvenimo, darbo, mokymosi, verslo sąlygas ir lengvatas, nekilnojamąjį turtą. Čia sužinosite, kodėl Panevėžio rajone palanku investuoti, steigti ir vystyti verslą, kurti ūkį, užsiimti žemdirbyste. Pateikiami darbo pasiūlymai, praktinė informacija sugrįžtantiems emigrantams, kaip sklandžiai integruotis į socialinį ir ekonominį gyvenimą.

Svetainėje pristatomos galimybės šeimos ateities kūrimui, vaikų ugdymui ir mokymuisi, aktyviai kultūrinei, bendruomeninei veiklai, turiningam poilsiui ir kt. Informacija bus nuolat atnaujinama ir papildoma, dalinsimės iniciatyvomis, sėkmės istorijomis, skelbsime pranešimus apie organizuojamus renginius, susitikimus.

Taip pat sieksime suburti išvykusių talentų tinklą (en. Talent pool), kuriems bus siūlomos darbo galimybės įsikūrus naujam investuotojui.

Visus, kuriems rūpi Panevėžio rajono ateitis, kviečiame svetainėje globalus.panrs.lt užpildyti anketą ir tapti savo krašto ambasadoriais – skleisti gerąsias žinias apie jo potencialą, bendrauti, dalintis savo patirtimi, patarimais bei idėjomis. Prisijungti prie iniciatyvos pakvieskite ir po užsienį išsibarsčiusius savo kraštiečius.

Daugiau informacijos kreipkitės į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją R. Sakalauskienę e.paštu rasa.sakalauskiene@panrs.lt , tel. (+370 45) 58 29 54, +370 612 62 750.

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-07 14:47:23
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal