Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Projektas „Esame reikalingi vieni kitiems–2“

Panevėžio r. Linkaučių pagrindinėje mokykloje 2019 metais buvo vykdomas Vaikų socializacijos, vaikų vasaros užimtumo ir poilsio, smurto ir patyčių prevencijos programos projektas „Esame reikalingi vieni kitiems–2“.

Projekto tikslas – organizuoti vaikų kūrybinių bei socialinių įgūdžių ugdymą, suteikiant saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo galimybes, siekiant užkirsti kelią nusikalstamam elgesiui, patyčioms, smurtui, gerinant savijautą jų socialinėje aplinkoje, plėsti akiratį. Uždaviniai: skatinti vaikų saviraišką, kritinį mąstymą, bendravimo bei bendradarbiavimo ir komunikacinius įgūdžius; padėti vaikui atrasti ir išplėtoti kūrybines galias, lavinant vaizduotę, komunikabilumą, stiprinant savarankiškumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą; mokyti tausoti gamtą; vykdyti prevencines veiklas, mažinant smurto ir patyčių apraiškas; plėsti vaikų akiratį, organizuojant išvykas, edukacines veiklas; skatinti domėjimąsi, pagarbą savo kraštui; ugdyti socialinius įgūdžius.

Vykdant projektą vyko įvairios išvykos, veikė vaikų vasaros užimtumo ir poilsio stovyklėlė 1–4 klasių mokiniams.

Per mokslo metus vyko socialinių įgūdžių ugdymo veiklos pradinių klasių mokiniams. Mokiniai dalyvavo akcijose, diskusijose, įvairiose veiklose po pamokų sporto salėje, bibliotekoje. Nuolat buvo kalbama apie smurto ir patyčių prevenciją, vyko pokalbiai, diskusijos klasėse. Mokiniai šiemet daug keliavo: aplankė Kauno cirką ir dalyvavo edukacinėje programoje, Panevėžyje lankėsi meninio stiklo studijoje „Glasremis“, Krekenavos regioniniame parke dalyvavo edukacinėje programoje „L.O.B.I.A.I“, rudenį vyko į Panevėžio nuotykių parką „Orangutanas“, į Krekenavos girininkiją, kur dalyvavo Miško dienoje ir sodino medelius, į Šiaulių šokolado ir dviračių muziejus. Pasvalio sporto mokyklos baseine vyko Sporto ir sveikatingumo diena. Paskutinė išvyka vėl buvo į Pasvalio sporto mokyklos baseiną, vyko projektinė veikla „Būk sveikas ir stiprus“. Mokiniams išvykos labai patiko. Gruodžio 18 dieną vyko Kalėdinis projektas, kurio metu mokiniai gamino atvirukus ir sveikinimus kaimo bendruomenės žmonėms, vėliau juos išnešiojo po kaimą. Mokykloje vyko karnavalas, aptarėme projekto veiklas, visi mokiniai gavo po dovanėlę.


 Socialinė pedagogė Asta Barauskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-01-02 11:24:51
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal