Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Priešmokyklinio amžiaus vaikų gamtamokslinė-praktinė konferencija „Mes – gamtos vaikai 2018“

Spalio 16d. Panevėžio r. Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ vaikai rinkosi į priešmokyklinio amžiaus vaikų gamtamokslinę-praktinę konferenciją „Mes – gamtos vaikai 2018“. Ši konferencija jau antroji. Joje vaikai iš Panevėžio rajono ir miesto lopšelių-darželių turėjo galimybę pasijusti tikrais tyrinėtojais, atradėjais ir rimtais pranešėjais, nes atliktus tyrimus ir stebėjimus patys pristatė savo draugams. Nors renginį organizavo ir vedė priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Inga Širmulienė ir Jovita Niauronienė, tačiau labai daug pareigų vaikų konferencijoje turėjo ir patys vaikai: jie sutiko svečius, lydėjo juos registruotis, registravo dalyvius ir kiekvienam įteikę dalyvio korteles lydėjo į salę.  

Konferencijos metu išgirdome, pamatėme daug įdomių pranešimų. Teorinėje konferencijos dalyje Naujamiesčio lopšelio-darželio „Bitutė“ vaikai pristatė pranešimą „Medžių paslaptis atskleisim“, priešmokyklinukai iš Karsakiškio Strazdelio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriaus pakvietė į „Vitaminų šalį“, svečiai iš Panevėžio lopšelio-darželio „Sigutė“ skaitė pranešimą „Kokios medžiagos atsparios vandeniui“. O mūsų „Smalsučio“ mažieji tyrinėtojai Tėja, Robertas, Jovydas ir Kajus aiškinosi, ar sveika valgyti kukurūzų spragėsius ir kaip jie gaminami. Jų pranešimas „Kukurūzų spragėsiai. Skanu. Ar sveika?“ padėjo tai visiems sužinoti. Praktinėje konferencijos dalyje dalyviai tęsė veiklą skirtingose laboratorijose: „Smėlio“, „Gamtos modelino“, „Antspaudų“ ir „Spalvų“.
 
Atliktas veiklas pristatė savo draugams. Vaikai pasisėmė naujos patirties, įspūdžių, susirado naujų draugų, patobulino komunikavimo, socialinius įgūdžius. Priešmokyklinukųpranešimai ir praktinė veikla gamtos laboratorijose sužavėjo svečius iš Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Panevėžio rajono švietimo centro ir net iš saulėtosios Bulgarijos. Džiaugiamės, kad konferencija jau tapo tradicine.


 Priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės  Jovita Niauronienė,  Inga Širmulienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-10-29 08:56:07
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal