Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Prasideda Švietimo centro vykdomo tarptautinio projekto veiklos

 

Karantino metu tarptautinių projektų veiklos Panevėžio rajono švietimo centre nesustoja. Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Raguvos kultūros centru, Panevėžio rajono savivaldybės viešąja biblioteka ir Raguvos gimnazija vykdyti „Erasmus+“ KA2 projektą „Teisės. Aktyvus pilietiškumas ir pagyvenusių žmonių vaidmuo visuomenėje“.

Projekto tikslas – sukurti tiltą tarp kartų visuotinių teisių tema. Senjorai kartu su kultūros darbuotojais ir mokiniais kurs pasakų lagaminus, metaforiškai perteiks tarptautinių pasakų turinį ieškant jose fundamentalių teisių (pvz. teisė į orumą, teisė į gyvybę ir kt.). Tikslinė grupė – mokytojai, dirbantys su 5–12 metų vaikais.

Virtualaus partnerių susitikimo metu, kuriame dalyvavo projekto partneriai iš 6 Europos šalių (Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Rumunijos) nutarta, kad visos šalys kurs scenarijus epizodams iš pasakų „Pinokis“, „Don Kichotas“ ir vienos savo šalies pasakos.

Lietuvių komanda pasirinko pasaką „Kuršiukas“. Vaidinimo metu bus nagrinėjama teisė į asmens orumo neliečiamumą, teisė į mokslą.

Projekto veiklų koordinatorė Lietuvoje, Švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė džiaugiasi, jog projekto įgyvendinimui pavyko suburti stiprią komandą, tai Lida Žukauskaitė (Viešoji Panevėžio rajono savivaldybės biblioteka), Ina Kuodienė (Raguvos kultūros centras), Irena Sabaliauskienė (TAU dekanė).

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.


                                                                                             Jurgita Vaitiekūnienė, PRŠC direktorė
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-05-26 08:04:41
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal