Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pranešimas Panevėžio rajono savivaldybės administracijai apie Aplinkos apsaugos agentūroje gautą paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti

Ūkinės  veiklos  objekto  (įrenginio)  pavadinimas,  kuriam  planuojama  išduoti  ar  pakeisti

leidimą, adresas, informacija apie įrenginyje planuojamą vykdyti veiklą.

UAB „Ekoatliekos“ Panevėžio regiono komunalinių atliekų mechaninio-biologinio apdorojimo įrenginio, Dvarininkų k., Miežiškių sen., Panevėžio r., paraiška Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti.

UAB „Ekoatliekos“ Panevėžio regiono komunalinių atliekų mechaninio-biologinio apdorojimo įrenginio pagrindinė veikla – mišrių komunalinių atliekų mechaninis-biologinis apdorojimas.

Kur, kada ir kaip galima susipažinti su gauta paraiška (išskyrus tai, ką veiklos vykdytojas nurodė kaip komercinę (gamybinę) paslaptį).

Su paraiška galima susipažinti Aplinkos apsaugos agentūroje (adresu Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius) darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.30 val. (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio), 7.30 iki 15.15 val. (penktadieniais). Taip pat su minėta paraiška galima susipažinti Aplinkos apsaugos agentūros interneto svetainėje www.gamta.lt, rubrikoje Taršos prevencija > Taršos integruota prevencija ir kontrolė > Informacija apie gautas paraiškas taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimams  pakeisti  (pagal reglamentavimą  nuo  2018-02-02) (http://gamta.lt/cms/index?rubricId=f3ad46c6-97ac-4c90-bf65-869586196586).

Institucijos, priimančios sprendimą dėl leidimų išdavimo ar pakeitimo, iš kurios galima gauti informaciją ir kuriai gali būti teikiamos pastabos ar klausimai – pavadinimas, kam, kaip ir iki kada teikti pasiūlymus, pastabas dėl paraiškų ir leidimų išdavimo arba pakeitimo.

Aplinkos apsaugos agentūra (adresas Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius, tel.: 8 706 62 008, 8 706 68072, faks. 8 706 62 000, el. p. aaa@aaa.am.lt). Pastabos, pasiūlymai ir klausimai dėl paraiškų ir leidimų pakeitimo teikiami darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.30 val. (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio), 7.30 iki 15.15 val. (penktadieniais).

Informacija apie konsultavimąsi su ES valstybe nare, kai toks konsultavimasis atliekamas pagal Taisyklių IX skyriaus reikalavimus.

Konsultavimasis su ES valstybėmis narėmis nėra numatytas.

Informacija apie galimą sprendimo pobūdį dėl leidimų išdavimo ar pakeitimo.

Aplinkos apsaugos agentūrai priėmus sprendimą priimti paraišką, per 20 darbo dienų bus priimtas sprendimas dėl leidimo pakeitimo arba motyvuotai atsisakoma jį pakeisti.

Duomenys apie taikomas visuomenės dalyvavimo ir konsultavimosi su ja priemones (kur skelbta informacija, kur bus galima susipažinti su pateiktais pasiūlymais ir išduotu leidimu).

Visuomenė apie gautą paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimui pakeisti buvo informuota Aplinkos apsaugos agentūros interneto svetainėje. Susipažinti su pateiktais pasiūlymais bus galima Aplinkos apsaugos agentūroje. Pakeitus taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimą, jis bus patalpintas Aplinkos apsaugos agentūros interneto svetainėje.


Direktoriaus įgaliota Taršos prevencijos departamento
Taršos integruotos prevencijos ir poveikio aplinkai vertinimo skyriaus vedėja Justina Aukštinaitienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-10 10:00:58
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal