Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Plaukimui neabejingos šeimos kviečiamos į varžybas Varėnoje

 

Varėnos sporto centras kviečia visos šalies plaukimo entuziastus į tradicines Lietuvos šeimų plaukimo estafečių varžybas. Renginys „Varėnos taurė 2019“ vyks gegužės 4 d. Varėnos sporto centro baseine.

Dalyviai galės pasimėgauti plaukimu moderniame baseine, kovos dėl įspūdingos taurės ir kitų prizų, o žiūrovų lauks turiningas ir nuotaikingas renginys su irklenčių šou ir daugybe staigmenų.

Šiais metais, kaip ir pernai, varžybos vyks dviejose grupėse. A grupėje varžysis labiau patyrę plaukikai, turintys patirties dalyvaujant plaukimo varžybose ar panašiuose renginiuose.

B grupėje varžysis mėgėjai, norintys išbandyti jėgas plaukimo varžybose bei pasimėgauti šiuo renginiu.

Komandą sudarys keturi šeimos nariai, iš kurių bent vienas turi būti vaikas iki 16 metų, o kitų amžius neribojamas. Šeimos komandai gali atstovauti seneliai, jų vaikai, anūkai, žentai ir marčios arba, pavyzdžiui, du broliai su savo šeimomis, arba bet kuris kitas derinys, susijęs giminystės ryšiais (senelis su anūkais, tėvas su dukromis ir t. t.).

Estafetėje pirmąjį etapą komandos nariai privalės plaukti nugara, o kitus tris plaukimo būdus pasirinks savo nuožiūra.

Nugalėtojai bus apdovanoti įspūdingomis taurėmis ir kitais prizais. Specialiais prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyvis. Varžybose dalyvavusioms šeimoms bus įteikti specialiai renginiui pagaminti rankšluosčiai su simbolika „Varėnos taurė 2019“.

Lietuvos šeimų plaukimo estafečių varžybos „Varėnos taurė 2019“ organizuojamos siekiant ne tik populiarinti plaukimą, bet ir skatinant, kad jose dalyvautų ir savo galimybes išbandytų įvairaus amžiaus asmenys. Tai ir puiki proga šeimos nariams drauge smagiai praleisti laiką, išbandyti save bei pakviesti draugiškai pasirungti savo bičiulius ir kaimynus.

Šeimos registruotis kviečiamos iki gegužės 2 d. www.sportas.varena.lt arba atvykus į Varėnos sporto centrą. Paraišką gali pateikti šeimų plaukimo estafetės komandos narys. Komandos gali registruotis pasirinkdamos, kurioje grupėje dalyvaus – A grupėje ar B grupėje, tačiau gali registruotis tik į vieną grupę.

Organizatoriai kviečia paskubėti registruotis, nes varžybose galės dalyvauti ne daugiau kaip penkiasdešimt šeimų. Pernai dalyvavo 37 šeimos.

 


 

 

Parengta pagal Varėnos rajono savivaldybės informaciją

 

 


 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-23 14:44:58
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal