Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

XIX Aukštaitijos regiono eiliuotojų ir muzikantų šventė Raguvoje

 

Kas gali būti geriau nei po savaitės darbų, penktadienio vakarą įsisupti į muzikos ir poezijos skraistę? Tokią galimybę turėjo tie, kurie spalio 16-ąją susirinko į Raguvos kultūros centro salėje vykusią XIX Aukštaitijos regiono eiliuotojų ir muzikantų šventę ,,Rudens žiedai 2020”. Nors sudėtinga epidemiologinė situacija apribojo ir pakoregavo renginių formatą, tačiau jų neišsižadėta. Įvyko ir raguviškių planuota šventė. Šių metų ,,Rudens žiedai” buvo skirti Raguvos kultūros centro moterų vokalinio ansamblio ,,Baladė” 5-erių metų sukakčiai.

Čia buvo ir viešnių, ir svečių, ir ištikimų klausytojų. Lengvais it snaigėmis baltais meno vadovės Rimos Žudienės nertais skėčiais dekoruotoje salėje skambėjo įvairi muzika ir švelnūs dainininkų balsai. Tylų vakaro šydą virpino jautrios, negirdėtos ir mintinai žinomos eilės. Ansamblio ,,Baladė” moterys savo gerbėjams dar sykį dovanojo skambias dainas ir dalijosi savo kūrybinio kelio istorijomis.

Apdalintos gėlėmis, dovanomis ir gražiais palinkėjimais jos sceną užleido Traupio bibliotekai atstovavusiems svečiams iš Anykščių rajono, kurie atvežė Pauliaus Širvio kūrybos perlus. Savo kolegių nepamiršo ir muzikines dovanas joms skyrė solistas Henrikas Balčiūnas ir Vytautas Mažeika (klarnetas).

Prie muzikinių kūrinių puikiai derėjo ir kraštietės eiliuotojos Ilonos Mincienės kūryba bei pirmosios jos poezijos knygelės ,,Kelias į save” gimimo istorija.

Vakaro pabaigoje muzikinę puokštę visiems ,,Rudens žiedų” vakaro dalyviams įteikė dainingosios viešnios iš Biržų kultūros centro Papilio skyriaus moterų kvartetas ,,Rovėjūnės” (vad. Vigilija Macienė).

Laikas praskriejo kaip rudeninio vėjo pilku spalio dangumi genami debesys. Tik skirtingai nuo rudeninio vėjo šis vakaras buvo šiltas ir jaukus. O smagūs pokalbiai prie arbatos puodelio ir gimtadienio torto visą sunkių darbų savaitės nuovargį nubraukė tarsi lengva balta plunksna. 


Meno vadovė Ina Kuodienė
 
 

 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-19 17:34:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ