Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Kuriu, keliauju, domiuosi”

                  

Birželio 10 – 14 dienomis Raaguvos gimnazijoje vyko tradicinė vaikų dieninė vasaros poilsio stovykla, finansuojama iš Panevėžio rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Jos metu 1 – 4 klasių vaikai laiką leido aktyviai ir turiningai. Kiekviena diena įsimintina naujais potyriais ir veiklomis.

Pirmadienį, stovyklos dalyviai, susipažinę ir nusistatę taisykles, aktyviai sportavo kartu su POUND trenere Audra Petronaityte. Antradienį stovyklautojai, kartu su anglų kalbos mokytoja Dovile, stovyklos vadove Giedre ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Simona, vyko į ežerų kraštą – Molėtus. Čia aplankė Mindūnų apžvalgos bokštą, į kurį panoro užkopti ne po vieną kartą. Likusį pusdienį smagiai laiką leido poilsio centre ”ORO Dubingiai”. Vaikai čia aplankė įsikūrusi mini zoologijos sodą, klausėsi pasakojimo apie ten pat auginamus stručius.
 
Trečiadienį mažieji stovyklautojai kūrė mėgiamų patiekalų kulinarinę knygą, žaidė judriuosius žaidimus, iliustravo ištraukas iš Biblijos. Nors ir labai kaitino saulė, bet ketvirtą stovyklos dieną vaikai susirinko noriai ir minė mįsles, aiškinosi lietuvių liaudies patarles, dainavo, muzikavo. Stovykla buvo trumpa, bet uždarymo dieną, padedami gimnazijos logopedės Vidos, mokiniai spėjo išsikepti sausainių, o su psichologu Arnoldu žaidė smagius judriuosius ir loginius žaidimus. Į stovyklą atvykę personažai vilkas ir krokodilas įteikė mokiniams padėkas ir priminė, kaip saugiai praleisti vasarą ir pailsėjusiems grįžti į mokyklą.


 Gimnazijos socialinė pedagogė Giedrė Šuminskaitė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-27 14:54:43
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal