Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kūrybai įkvepiantis lygiadienis Daukniūnuose

 

Lygiadienis – mistinis laikas, kai nakties ilgumas sutampa su dienos ir į šiaurinę žemės dalį spartesniu žingsniu žengia tamsa. Per rudens lygiadienį senovės lietuviai džiaugdavosi derliumi, dėkodavo gamtai. Pasibaigus darbams ir atkeliaujant šaltajam metų laikui atsiranda daugiau laiko sau, daugiau laiko kūrybai.

Šia proga Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys pakvietė lankytojus į „Kūrybinį lygiadienį“, kuriame savo muzikinius kūrinius atliko atlikėja Rima Žudienė, o savo eiles skaitė kraštietė Zita Skindzerienė. Moterų pristatoma kūryba sukūrė jaukią vakaro aurą, žiūrovų mintis nulydėjusią įkvėpimų takais. Dainos ir eilės papildė viena kitą. Renginio temos sukosi apie rudenį, akį traukiančias gelstančių medžių spalvas ir gyvenimiškus išgyvenimus.

„Gal prireiks laiko, kol tik ką girdėtas koncertas nuguls sieloje, bet labai viliuosi, kad artėjant tamsesniam laikui, muzika ir rudeniškos eilės įkvėps ir jus kūrybiniams ieškojimams“, – sakė Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė.

Renginio metu atidaryta ir Albino Valainio medinių rankdarbių paroda. Vyras kurti pradėjo tik išėjęs į pensiją, o dažniausiai iš medžio šakos išdrožta į jį pažvelgia pelėda. Būtent spalvingų pelėdų parodą iki spalio 31 dienos galima apžiūrėti Daukniūnų bibliotekoje.


 Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-13 16:10:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal