Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kraštiečių šventė „Ten, kur Juoda...“ Vadokliuose

Rugpjūčio 22 dieną Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė vykdė  Žemės ūkio ministerijos finansuotą projektą „Kraštiečių šventė „Ten, kur Juoda...“ pagal trečiąją veiklos sritį – renginių organizavimas.

Sporto rungtys prasidėjo tradiciniu bėgimu „Vadokliai–Juodžio ežeras–Vadokliai“. Organizuotos tinklinio varžybos Vadoklių seniūno taurei laimėti, taip pat vyko smiginio, rankų lenkimo ir svarsčių kilnojimo varžybos. Laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, Panevėžio rajono ir miesto policijos bendruomenės pareigūnų prizais.

Kraštiečių šventėje susirinkusius sveikino ir linkėjimus siuntė Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, vicemeras Antanas Pocius, seniūnas Vytautas Kaupas, LR Seimo nariai, Savivaldybės tarybos nariai ir kt. svečiai. Smagu, kad į šventę sugužėjo daugybė kraštiečių ir svečių, kaip visada geros nuotaikos, pilni pozityvo ir atviri bendrystei. Šventėje šurmuliavo prekybininkai ir amatininkai, kurie pristatė savo gaminius, dirbinius. Šventės dalyviai buvo kviečiami ragauti naminių ledų, saldainių, įsigyti nertų, megztų gaminių, tapytų paveikslų. Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenė pasirūpino vaikų užimtumu: vaikai šėlo pripučiamuosiuose batutuose, buvo kviečiami kurti savo atvirukus (edukaciją vedė dailininkė Rūta Grybienė).

Koncertinę programą pradėjo Naisių vasaros teatro artistai, koncertavo Elvyra ir Aidas Manikas. Šventiniam vakarui įsibėgėjus, dainomis publiką džiugino gyvo garso muzikinė grupė „Išjunk šviesą“. Vakarą užbaigė muzikinė grupė „Bernužėliai“ ir šventiniai fejerverkai.

Muzikinės grupės „Išjunk šviesą“ koncertui lėšas skyrė LR Žemės ūkio ministerija pagal projektą „Parama kaimo bendruomenėms 2020“.


 Vadoklių ir Mikėnų kaimų bendruomenės valdybos pirmininkas Justas Vasiliauskas
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-09-01 13:54:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal