Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pamokos gamtoje

                 

Vieną pailgintų mokslo metų dieną Naujamiesčio gimnazijos 5–8 ir I–III klasių mokiniai ugdymo veiklas perkėlė į netoli miestelio esantį pušyną. Šie užsiėmimai  gamtoje – tai Turizmo dienos, kurią organizuoja geografijos mokytoja Asta Auksutienė, renginiai.

Pirmiausia mokiniai rinkosi į klases ir kartu su klasių vadovais iškeliavo į Kalnelio poilsiavietę. Aikštelėje prie Nevėžio buvo paruoštos įvairios rungtys. Gimnazijos skautai (vadovė Rita Liaugaudienė) pasitiko prie laužavietės. Jų užduotis – laužo kūrimas naudojant gamtoje randamas medžiagas.  Dailės ir technologijų mokytojo Daliaus Dirsės pateikiama žaisminga užduotis „Slidėmis į vasarą“ buvo tikras komandinio darbo, bendradarbiavimo išbandymas. Mokiniams buvo įrengtos „Vasarą sutik saugiai“ (sveikatos priežiūros specialistė Jūratė Čerškienė), „Vaistai iš gamtos“ (biologijos mokytoja Sigita Puplauskienė) stotelės. Orientavimosi žaidimams vadovavo geografijos mokytoja Asta Auksutienė, kūno kultūros mokytoja Vera Mitunevičienė parengė smagias sportines estafetes. Įveikę rungtis dalyviai neskubėjo skirstytis: vaišinosi skautų išvirta koše, įsivertino dienos veiklas.

Mokiniai džiaugėsi smagiai praleidę dieną, karštos vasaros pradžioje pamokas išmokę ne įprastai klasėse, bet gamtos prieglobstyje.


 Lietuvių kalbos mokytoja Danutė Čiapienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-25 14:02:03
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal