Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Prosocialinių vertybių savaitė prasidėjo miuziklu

 

Naujamiesčio gimnazijoje įsibėgėjo prosocialinių vertybių savaitės renginiai. Pirmadienio rytą pradinių klasių mokiniai susirinko į tradicinį rytmetį ir klausėsi mokytojos Astos Žaludienės  sekamos pasakos apie ežį ir voverę. Pradinukai mokėsi atpažinti veikėjų emocijas ir parodyti tinkamą kaukę- emociją. Po šios užduoties vaikams tapo aišku, kas yra empatija.  

Per ketvirtą pamoką muzikos mokytoja Sigita Duoblė 1 – 4 klasių mokinius  pakvietė susipažinti su miuziklu, stebėti ir klausytis jų ištraukų, aptarti kokias prosocialines vertybes juose pastebėjo.    Pamokos pradžioje pradinukai su muzikos pedagoge  išsiaiškino koks žanras yra miuziklas, ką jame veikėjai atlieka. Po to stebėjo septynias ištraukas iš garsių miuziklų - ,,Muzikos garsai“, Merė Popins“, ,,Piteris Penas“, ,,Heraklis“, ,,Aladinas“, ,,Košmaras prieš Kalėdas“, „Princesė ir Varlius“. Antroje pamokos dalyje mokiniai su savo mokytojais aptarė kokias prosocialines vertybės pastebėjo, atliko klausymo testą ir  įvardino miuziklų pavadinimus. Pabaigoje visi aptarė skambėjusius kūrinius, išsiaiškino teisingus užduoties atsakymus, o mokytoja Sigita Duoblė parekomendavo vaikams naujus miuziklus, kuriuos verta išgirsti ir pamatyti.

Antradienį gimnazijos mokiniai dorinio ugdymo pamokose taip pat diskutavo apie vertybes,  ieškojo pavyzdžių iš šventojo rašto bei žmonių santykiuose. Pertraukų metu buvo organizuojami įvairūs žaidimai,  skatinantys  bendrauti, bendradarbiauti, priimti, draugauti, dalintis. Antrokai gamino Draugystės ežį, į kurį surašė geriausio draugo savybes. Prosocialinių vertybių savaitė  tik įsibėgėjo ir tęsis iki pat penktadienio.


 Naujamiesčio gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Sigitas Žaluda
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-28 16:42:04
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal