Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Senjorų skaitmeninių gebėjimų ugdymas Panevėžio rajone

                   

Lapkričio 23 d. Panevėžio rajono TAU Uliūnų ir Ėriškių fakultetuose buvo tęsiamos tarptautinio „Eramus+“ projekto „MŪSŲ SKAITMENINĖ ERDVĖ“ („OUR DIGI SPACE“) veiklos.

Smalsiausieji senjorai, naudodamiesi planšetėmis, išmoko ne tik fotografuoti, bet ir susirasti „Google play“ parduotuvę, pasirinkti nuotraukų koliažų kūrimo programėlę, ją parsisiųsti į planšetę, iš nuotraukų sukurti koliažą ir elektroniu paštu išsiųsti jį bendramoksliams. Visi, kas naudojasi technologijomis žino, kad jos ne visada lengvai paklūsta žmogui. Anot Ėriškių senjorų, juos sužavėjo lektorių kantrybė „dešimt kartų kartoti tą patį“, o lektoriai, turintys didelę ne tik andragoginę, bet ir pedagoginę patirtį, džiaugėsi senjorų noru mokytis sakydami, kad būtų labai laimingi, jei mokiniai mokyklose taip norėtų mokytis, kaip nori senjorai.

Nors šiame projekto „MŪSŲ SKAITMENINĖ ERDVĖ“ įgyvendinimo etape nenumatyta daugiau mokymų, svarbiausias dėmesys bus skiriamas intelektinių produktų kūrimui, tačiau sužavėti senjorų žingeidumo projekto ekspertai Irmantas Adomaitis ir Renata Jankevičienė pažadėjo ieškoti galimybių sugrįžti į Ėriškius ir padėti senjorams įvaldyti technologijų meną.

„Erasmus+“ KA2 programos projektas „OUR DIGI SPACE“ (Nr. 2018-1-TR01-KA204-058750) finansuojamas remiant Europos Komisijai


 Renata Jankevičienė, projekto „OUR DIGI SPACE“ koordinatorė Lietuvoje
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-15 09:41:27
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal