Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Jaunimo užimtumo programoje – dėmesys ir darbui, ir laisvalaikiui

 

Stiprinti jaunimo organizacijas, savivaldą, skatinti jaunimo organizacijų tinklo plėtrą, jaunimo verslumą ir pilietinį aktyvumą, sudaryti sąlygas jaunimo užimtumui ir saviraiškai – tokie tikslai keliami Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo užimtumo 2017–2019 metų programoje. Programa buvo rengiama kovo 16 d. vykusiame Jaunimo reikalų tarybos išplėstiniame posėdyje.

Jame dalyvavo Jaunimo reikalų tarybos nariai, Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis, Panevėžio teritorinės darbo biržos, jaunimo darbo centro specialistė Vilanda Gustaitė, Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė, Ramygalos atviro jaunimo centro darbuotojos Ernesta Liužinienė ir Asta Rameikienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Alvidas Savickas.

Daug diskusijų sulaukė probleminė sritis – jaunimo nedarbas Panevėžio rajone. Atliktame Panevėžio rajono jaunimo problemų tyrime matyti, kad didžiausia nedarbo priežastis ta, kad jaunuoliai neranda juos tenkinančio darbo. Kaip pagrindinius paieškos šaltinius jauni žmonės nurodė Darbo biržą, darbo skelbimus internete ir darbo pasiūlymus per draugus ir pažįstamus. Jaunimo reikalų taryba su kitais programos vykdytojais nusprendė didesnį dėmesį skirti jaunimo integravimuisi į darbo rinką.

Prognozuojama, kad įgyvendinus Panevėžio rajono savivaldybės jaunimo užimtumo 2017–2019 metų programą, bus sudarytos socialiai teisingos jaunimo laisvalaikio ir saviraiškos sąlygos, sukurtos geresnės galimybės jaunimo pilietiniam  ir tautiniam ugdymuisi. Tikimasi, kad sumažės socialinę atskirtį patiriančių vaikų ir jaunimo. Planuojama, kad padaugės jaunimo, dalyvaujančio jaunimo organizacijų veikloje, sustiprės šių organizacijų visuomeninis vaidmuo.

Įgyvendinant programą tikimasi, kad bus mažinamas jaunimo nedarbas Panevėžio rajone.


Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė
 
 
 
 


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-03-22 11:55:06
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal