Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Muzika suartina visus

Muzika suartina visus, padeda nurimti, skatina kalbėtis, yra gyvenimo palydovė. Muzikos klausomės, kai liūdna, kai linksma. Ji lydi mus nuo pat gimimo.

Lietuvos skautijos organizuojamas konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirtas vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui, – tradicinis, kasmet vykstantis nacionalinis skautų dainų konkursas, kuriuo siekiama skatinti skautus dainuoti ir populiarinti savo krašto dainas.

Lapkričio 30 d. lietuvių liaudies dainos skambėjo Panevėžio atvirame jaunimo centre skautų dainų konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau“ atrankinio turo metu. Sugužėję Panevėžio krašto skautai klausėsi penkių krašto kolektyvų atliekamų dainų. Kiekvienas kolektyvas turėjo atlikti po tris kūrinius: privalomą dainą – „Giedu dainelę“, „Laužų kartą“ir laisvai pasirinktą dainą. Kūriniai buvo atliekami tik lietuvių kalba ir be fonogramos. Į konkurso finalą kviečiami tik trys kolektyvai.

Panevėžio r. Velžio gimnazijos skautų draugovės „Austėja“ patyrusių skaučių Vaivos, Urtės ir Ievos trio atliekami kūriniai sužavėjo komisijos narius. Sesės pateko į finalą su daina „Stelmužė“. Vyčių būrelio broliai įteikė joms savo įsteigtą prizą. Širdingai dėkojame muzikos mokytojai Zitai Tikuišienei, gitarų būrelio vadovui Mantui Šeštokui ir gitaristėms Akvilei, Andrėjai, Gintarei už pagalbą rengiantis konkursui.

Renginio metu krašto skautai ne tik turėjo galimybę išgirsti gražios muzikos akordus, bet ir apžiūrėti net keturias parodas. Pati svarbiausia – keliaujanti paroda „Lietuvos skautai dalinasi šitmečio akimirkomis“. Parodos stendai atspindi 1918–2018 m. kiekvieno dešimtmečio skautybės raidą Lietuvoje ir išeivijoje. Dešimtyje istorijas pasakojančių stendų atskleidžiama, kaip per 100 gyvavimo metų skautai Lietuvoje ugdė pilietiškumą, puoselėjo skautų vertybes, formavo visapusiškai išsilavinusius jaunuolius.


 Krašto seniūnė Jurgita Kuprinskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-11 15:46:47
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal