Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt




 Naujienų prenumerata



 

Gongo vonios – darna, ramybė ir atsipalaidavimas

Yra daug žodžių apie šį instrumentą, bet kažin ar įmanoma nusakyti žodžiais tai, ką skleidžia šis nuostabus kosminis garsas, glūdintis bronziniame diske.

Gongas atrastas prieš beveik 6 000 metų Mesapotamijos regione. Plačiai paplitęs Azijoje buvo naudojamas įvairiose dvasinėse kultūrose, vėliau orkestruose. Dvasinėse Rytų praktikose gongas buvo naudojamas meditacijai. 

Dabar gongas yra plačiai naudojamas muzikantų, jogos mokytojų, garso bei muzikos terapeutų, koncertuose, meditacijose, terapijose.

Garso energija persmelkia kūną, teigiamai veikia visą nervų sistemą, paliečia emocinį žmogaus pasaulį. Gongo garsas padeda išsilaisvinti nuo negatyvaus vertinančio, teisiančio proto kontrolės ir patirti proto, kūno ir dvasios ramybę bei harmoniją.

Lapkričio 11 d. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos 10–12 klasių mokiniai ir mokytojai susitiko su gongų instrumento žinovu Valdu Stepu Aleksandravičiumi, kuris supažindino su jų galia, įtaka žmogaus savijautai, dvasinei būsenai. Mokiniai praktiškai išbandė gongo vonias ir pamėgino atsipalaiduoti, nusiraminti, pailsinti protą.


 VSPS A. Džiugelytė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-11-14 15:06:41
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal