Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje įgyvendinama pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai dalyvauja Žemės ūkio ministerijos ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros įgyvendinamoje pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“, kurios tikslas – skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

Pirmojoje pažintinėje pamokoje mokiniai susitiko su akvakultūros žinovu, lektoriumi dr. Justu Dainiu, kuris papasakojo apie Lietuvos žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais. Mokiniai smalsiai vartė spalvotas užduočių knygeles, bandė išsiaiškinti kokios žuvys jose pavaizduotos.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Rasos Sikarskienės parengta projekto paraiška dėl galimybės dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“ sudarys sąlygas 1-4 ir 5-8 klasių mokiniams susipažinti su akvakultūromis ir įgyvendinti įvairias projekto veiklas.


 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė 
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-23 07:16:57
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal