Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Panevėžio rajono globėjams – padėkos renginių savaitė

 

Pirmą liepos mėnesio sekmadienį, šiemet – liepos 5 d., šalyje bus minima Globėjo diena. Ta proga Panevėžio rajono savivaldybėje nuo birželio 30-osios skelbiama padėkos renginių savaitė, siekiant pagebti žmones, vykdančius svarbią misiją – į savo šeimas priėmusius tėvų globos netekusius vaikus ir teikiančius jiems ne tik saugią pastogę, bet ir meilę, globą, širdžių šilumą.

2020 m. gegužės 1 d. duomenimis, Panevėžio rajono savivaldybėje yra 80 tėvų globos netekusių vaikų, iš kurių 73 globoja 56 globėjai, 3 prižiūri 2 budintys globotojai, 4 globojami (prižiūrimi) šeimynoje.

Birželio 30 dieną 12–16 val. organizuojama išvyka į Pašilių stumbryną. Globėjai ir vaikai galės stumbrais nuo apžvalgos aikštelės, atsikvėpti pavėsinėse šalia stumbrų aptvaro bei ilgesnį laiką stebėti kaimenės gyvenimą. Daugiau apie šiuos į Raudonąją knygą įrašytus didžiausius laukinius gyvūnus papasakos ekskursijos vadovas. Pasidalinti patirtais įspūdžiais, smagiai pabendrauti prie vaišių stalo išvykos dalyviai galės poilsiavietėje surengtame piknike.

Liepos 1 d. 10 val. Savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje – lektorės Lidijos Laurenčikienės paskaita globėjams, budintiems globotojams, rūpintojoms ,,Krizinių situacijų ir streso valdymas“. Paskaitos tikslas – suteikti sisteminių žinių apie streso poveikį santykiams, supažindinti su streso bei įtampos prevencijos ir valdymo būdais, išmokyti streso riziką mažinančių elgesio bei gyvenimo modelių.

Liepos 2 d. 10 val. Panevėžio rajono švietimo centre (Beržų g. 50, Panevėžys) – Panevėžio rajono Globos centro veiklos pristatymas. Apie įstaigos funkcijas, uždavinius pasakos globos kordinatorius, Valstybinės vaiko teisių apsaugos tarnybos (VTAS) atestuoti asmenys, Panevėžio rajono vaikų globos namų direktorė Jūratė Pagojienė.

Į renginį kviečiami seniūnijų seniūnai, socialiniai darbuotojai, VTAS specialistai, rajono gyventojai, kurie norėtų susipažinti su Globos centro veikla, galimybe globoti ar įvaikinti be tėvų globos likusius vaikus arba perduoti šią žinią aplinkiniams.

Liepos 3 d. 17 val. Panevėžio vaikų dienos užimtumo centre (M.Tiškevičiaus g. 15, Panevėžys) – dailės terapijos užsiėmimas esamiems ir būsimiems Panevėžio rajono budintiems globotojams. Užsiėmimą ves dailės terapijos specialistė Aida Smalinskienė ir psichologė, psichoterapeutė Daiva Tumasonytė.

Liepos 5 d. 12 val. Panevėžio rajono parapijų bažnyčiose vykstančių pamaldų metu bus meldžiamasi už globėjus ir globojamus vaikus. Kartu su visa bendruomene susitelkus bendroje maldoje bus prašoma, kad visi vaikai augtų saugūs ir mylimi.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-22 16:09:26
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal