Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Bitininkai dar gali kreiptis paramos

 

Iki rugsėjo 15 dienos bitininkai dar gali teikti paraiškas gauti paramą už papildomą bičių maitinimą. Bičių laikytojams iš dalies atlyginamos išlaidos, tiesiogiai susijusios su papildomu bičių maitinimu, bet ne daugiau kaip 5,8 Eur už bičių šeimą arba ne daugiau kaip 11,58 Eur už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą bičių šeimą ir ne daugiau, kaip už 10 kg cukraus / ekologiško cukraus arba ne daugiau kaip už 15 l invertuotojo cukraus sirupo vienos bičių šeimos papildomam maitinimui.

Paaiškėjus, kad lėšų poreikis išlaidoms kompensuoti viršija Specialiojoje kaimo rėmimo programoje šiam tikslui skirtas lėšas, išmokų suma kiekvienam paramos gavėjui proporcingai mažinama bendro lėšų viršijimo procentu.

Bičių laikytojas, norėdamas gauti paramą už papildomą bičių maitinimą (įprastinį cukrų, ekologišką cukrų, invertuotojo cukraus sirupą), turi kreiptis į teritorines valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybas pagal savo gyvenamąją vietą ir užpildyti Ūkinių gyvūnų bandos formą (forma GŽ-1). Duomenis apie turimą bičių šeimų skaičių laikytojas turi atnaujinti prieš teikdamas paramos paraišką. Jeigu po paramos paraiškos pateikimo sumažėjo laikomų bičių šeimų skaičius dėl nuo paramos gavėjo nepriklausančių aplinkybių (ligos, vagystės ar pan.), per 7 kalendorines dienas apie šį pasikeitimą jis privalo pranešti teritorinei valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai.

Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos einamaisiais metais iki paramos paraiškos pateikimo dienos (įskaitytinai).

Paramos paraiškų surinkimas vyksta nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. (įskaitytinai). Bičių laikytojas, pavėlavęs pateikti paraišką dėl svarbios priežasties (nenugalima jėga, sunki liga ir kt.), gali ją pateikti iki einamųjų metų rugsėjo 29 d. (įskaitytinai), kartu su prašymu ją priimti ir vėlavimo priežastį pateisinančiu dokumentu. Panevėžio m. ir rajono gyventojai bičių laikytojui turi atvykti į Panevėžio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyrių ( Panevėžys, Vasario 16-osios g. 27, 306 kab.) ir pateikti: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų aprašą ir išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentus (cukraus pirkimo kvitus), žinoti gyvenamosios vietovės pašto kodą ir asmeninės banko sąskaitos, į kurią bus pervedama parama, numerį. Jei ūkis ekologinis, bičių laikytojas savivaldybės darbuotojui turi pateikti sertifikavimo institucijos išduotą sertifikatą. Tel. pasiteiravimui: (8 45) 58 23 29.

Paramos gavėjai turi būti įsiregistravę Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir kaimo verslo registre žemės ūkio valdos valdytoju arba jungtinės veiklos partneriu. Tai padaryti galima atvykus į Panevėžio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyrių (306 kab.) ir pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, taip pat žemės ar miško nuosavybės dokumentus.

 

 

 
 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-19 10:06:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal