Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Avilys“ džiugino žiūrovus tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje Latvijoje

Draugystė su Ausekla Limbaži teatru užsimezgė prieš dvejus metus, tada pirmą kartą Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“ atstovavo Panevėžio rajonui tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje „Spelesprieks“ Latvijoje Limbaži mieste. Kaimynų nuoširdumas ir svetingumas paskatino pasikviesti juos į Krekenavoje organizuojamą mėgėjų teatrų šventę „Anoj pusėj Krekenavos“. Krekenaviečiai labai šiltai priėmė latvių pasirodymą, negailėjo aplodismentų ir šypsenų. Inta Kalninia, Ausekla Limbaži teatro režisierė, tąkart viešai prašė prižadėti, kad mes būtinai ir vėl dalyvausime tarptautiniame teatrų festivalyje Limbaži.

Festivalis „Spelesprieks 2019“ vyko liepos 12–14 dienomis. Net 19 mėgėjų teatrų iš Latvijos, Lietuvos (Lietuvai atstovavo Joniškio mėgėjų teatras „Žiburys“ ir Krekenavos mėgėjų teatras „Avilys“), Sakartvelo vaidino ir vaikams, ir suaugusiems. „Avilys“ suvaidino Ritos Venskūnienės dramą „Baltakojė“. Ne veltui yra sakoma, kad teatro kalba – tarptautinė kalba, latvių žiūrovai, kaip lietuvių, ir verkė, ir juokėsi. O diskusijos apie vaidmens išpildymo techniką, scenos judesio praktiniai užsiėmimai, latvių bei sakartvelų kalbos pamokėlės padėjo pamatus tolimesniam bendravimui ir draugystei.

Norime padėkoti Audronei ir Albinui Kisieliams už lauktuvių pyragą latviams. Mes tikrai jį nuvežėm, o Jums parvežėm patį nuoširdžiausią AČIŪ


 Krekenavos kultūros centro direktorė,
 mėgėjų teatro „Avilys“ vadovė Miranda Vaitkevičienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-31 11:56:37
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal