Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2018“

 

2018 m. gegužės 4–6 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko Tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2018“. Skirtingai nei praėjusiais metais, šiemet varžybos buvo organizuojamos pėsčiųjų grupėje. Kalnų grupėje vyko tik asmeninės turizmo technikos varžybos. Varžybose dalyvavo 25 komandos iš Vilniaus, Panevėžio miesto ir rajono, Kėdainių, Kaišiadorių, Latvijos ir Ukrainos. Raguvos gimnazistų dvi komandos dalyvavo jaunių grupėje ir viena vaikų grupėje.

 

Pirmą dieną vyko asmeninės turizmo technikos varžybos, kuriose jaunių grupėje Gabija Kizytė tapo čempione, Gerda Vanagaitė iškovojo antrą vietą, o Jurgita Šeštokaitė – trečią vietą. Jaunučių grupėje Nedas Saldys iškovojo antrą vietą, o Paulius Palubinskas – trečią vietą. Puikiai pasirodė ir Raguvos vaikai. Jie buvo jauniausi savo amžiaus grupėje, tačiau nepasidavė vyresniesiems iš kitų komandų: Miražas Kupčinskas užėmė ketvirtą vietą, Gabrielė Padelevičiūtė – penktą, o Dangė Kupčinskaitė – septintą vietą.

 

Šeštadienį vykusiose turistinio ralio varžybose jaunių grupėje Raguvos gimnazijos I komanda užėmė 4 vietą, o II komanda – 7 vietą. Vaikų komanda ralyje pametė registracijos kortelę, todėl vėlavo į finišą ir užėmė 7 vietą. Sekmadienį vykusiose komandinėse turizmo technikos varžybos jaunių grupėje gimnazijos I komanda buvo penkta, II komanda iškovojo trečią vietą, o vaikų komanda, nustebinusi visus, užėmė antrą vietą.

 

Susumavus dviejų dienų rezultatus Raguvos gimnazijos vaikai iškovojo trečią vietą, jaunių grupėje gimnazijos pirmoji komanda užėmė penktą, o antroji komanda šeštą vietą.

 

 


 Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-16 15:44:17
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal