Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vyko X „Naktiniai skaitymai prie Pyvesos“

 

Rugpjūčio 4 d. (šeštadienio) vakare į kaimyninio Pasvalio rajono Diliauskų kaimą buvo pakviesti gretimų rajonų kūrėjai. Čia vyko „Naktiniai skaitymai prie Pyvesos“. Šių metų skaitymai – jau X ir skirti Valstybės atkūrimo 100-mečiui. Panevėžio rajonui atstovavo, savo kūrybos eiles skaitė Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė Ona Striškienė iš Paįstrio. Dėkodama už šventę ji Diliauskų bibliotekai padovanojo keletą spaudinių, „Atžalyno“ bendruomenės pirmininkui Vladui Linkevičiui savo sukurtą suvenyrą.

Vakaro skaitymuose dalyvavo Biržų, Joniškio, Pasvalio, Šiaulių rajonų literatai. Skaitymų dalyviai apdovanoti nuotaikingais prizais. Šventiniame vakare pasirodė teatro, TV ir kino aktorius, dainų atlikėjas Giedrius Arbačiauskas. Koncertavo Kyburių ansamblis (vad. Renata Kaziliūnienė). Vyko šou su šviečiančiais būgnais ir vandeniu.

Naktipiečiams – ant laužo virta žuvienė, šventinis pyragas ir karšta arbata iš žolelių nuo Pyvesos krantų. Renginio organizatoriai: Diliauskų bendruomenė, PKC Diliauskų skyrius, Diliauskų biblioteka. Pasvalio biblioteka kai kuriems Pasvalio literatų klubo nariams dovanojo „Mėlynųjų grybukų“ krepšelius.


 Ona Striškienė, Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-30 08:47:49
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal