Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Unikalus namas ant ratų apsilankys Ramygaloje ir Naujamiestyje

 

Gegužės 22 d. 10 val. į Ramygalos Laisvės aikštę ir 14.30 val. prie Naujamiesčio seniūnijos pastato atvyks iš įvairių senų nenaudojamų daiktų sukonstruotas namas ant ratų. Šis unikalus mobilus įrenginys sukurtas įgyvendinant projektą „Darnūs namai“.

Renginių metu gyventojai bus informuojami apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją ir tvarkymą, turės galimybę pasisemti idėjų, kaip kūrybingai iš nereikalingų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą, sužinoti, kaip darnaus gyvenimo principų kasdienybėje laikosi žinomi žmonės.

Lankytojams bus surengtos kūrybinės dirbtuvės, viktorina, siūlomi interaktyvūs žaidimai, demonstruojamos instaliacijos.

Renginių dalyvių laukia išskirtiniai projekto prizai bei įdomūs pokalbiai su projekto „Darnūs namai“ keliaujančia komanda ir savivaldos specialistais. Socialinių akcijų metu bus kalbama apie atsakingą vartojimą atliekų prevencijos ir tvarkymo srityje, atkreipiamas visuomenės dėmesys į žiedinę ekonomiką, klimato kaitą ir kitus svarbius faktorius. 

Darnaus namo ant ratų kelionės po Lietuvos savivaldybes organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Atsakingo vartojimo idėjas propaguojantis projektas „Darnūs namai“ paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodo, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais.

Projekto „Darnūs namai“ įgyvendinimo laikotarpiu numatyta net 120 socialinių akcijų visoje šalyje. Unikalios ekspozicijos ir socialinių akcijų turas vyks iki liepos mėn. pabaigos.

Projektas vykdomas Aplinkos ministerijos iniciatyva ir finansuojamas ES paramos lėšomis.

 


Parengta pagal projekto „Darnūs namai“ organizatorių informaciją


 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-22 11:27:12
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal