Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Kai kvepia obuoliais

 

Rugsėjo 25 dienos popietę Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio kieme kvepėjo obuoliais. Į popietę „Obuolių kvapas“ susirinko vaikai, lankantys Panevėžio rajono savivaldybės finansuojamas neformaliojo vaikų švietimo programas „Garsų ir spalvų mozaika“ (vad. J. Karaliūnienė), „Mano teatras“ (vad. R. Gribauskienė) bei svečiai iš Raguvos kultūros centro vaikų teatro studijos „Šypsena“ (vad. I. Kuodienė).

Į popietę buvo kviečiama atsinešti kokį nors obuolių patiekalą. Vaišių stalą papuošė apetitą žadinantys pyragai, keksiukai, bandelės bei obuolių sultys ir dar šiltas obuolių ir aviečių kompotas.

Pristačius garbingą vertinimo komisiją, o vaikams pasiskirsčius į komandas užvirė tikras „Protų mūšis“. Atsakę į dešimt klausimų apie obuolius vaikai turėjo atlikti kūrybinę užduotį – iš obuolių ir įvairių gamtos medžiagų reikėjo sukurti paveikslą. Obuolinės šypsenos džiugino kūrėjus ir žiūrovus, kurie nekantriai laukė sportinių estafečių pradžios.

Išsiaiškinusi, kuri komanda vikriausia, komisija skubėjo ragauti obuolių patiekalų. Laukė labai sunki užduotis – reikėjo išrinkti skaniausią patiekalą. Po ilgų diskusijų ir apdovanojimų visi vaišinosi, gėrė arbatą, dalijosi įspūdžiais.

Vaikų juokas, šilti saulės spinduliai, raudonveidžiai obuoliai, išsibarstę pievelėje, ir svaiginantis jų kvapas tapo puikiu popietės finalu.


 Jurga Švagždienė
 Nuotraukos Dovilės Imbrasaitės
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-07 13:36:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal