Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Savišvietos klubas „SAVI“

Panevėžio rajono švietimo centras nuolat ieško patrauklių suaugusiųjų mokymosi formų. 2017-ųjų metų pabaigoje Švietimo centro darbuotojams kilo idėja suburti savišvietos klubą. Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbus kvietimą į klubą susibūrė 16 Velžio, Ramygalos ir Naujamiesčio gimnazijų mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų, mokinių tėvų.

Įkūrus klubą „SAVI“ jo nariai jau apsilankė Bernardinų sode, Iliuzijų muziejuje, klausėsi Pučinio operos „Bohema“, diskutavo apie knygą „Hyge“ ir bandė atspėti danų laimės paslaptis, kūrė kalėdinius atvirukus, lankėsi Kėdainiuose (Radvilų mauzoliejuje, Kėdainių Šviesiojoje gimnazijoje), grožėjosi Česlovo Milošo gimtinės slėniais, dalyvavo edukacinėje programoje „Kvapų terapija“ ir netgi išbandė keramikų amatą!

Kokią veiklą pasirinkti, klubo narės diskutuoja ir balsuoja uždaroje „Facebook“ grupėje. Savišvietos klubo linksmiausias akimirkas visada užfiksuoja pedagogė, įšokusi į andragogo batus, Viktorija Paškevičienė. Pasigėrėkite savišvietos klubo „SAVI“ darbais ir Viktorijos nuotraukomis.


 Renata Jankevičienė, PRŠC
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-12 09:25:09
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal