Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena paminėta prasmingai ir džiugiai

 

Šiandien Panevėžio rajono savivaldybėje vyko iškilmingas minėjimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Į didžiąją salę susirinkusius Savivaldybės tarybos narius, administracijos darbuotojus, Savivaldybės įstaigų, seniūnijų, bendruomenių atstovus su artėjančia Kovo 11-ąja pasveikino Savivaldybės vadovai.

„Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 29-ąją sukaktį džiaugiamės ir didžiuojamės šia svarbia pergale, kuri buvo pasiekta tautos vieningumu“, – sveikinimo kalboje sakė meras Povilas Žagunis.

P. Žagunis priminė ir kitą datą, kurią nuo šiol minėsime kaip Lietuvos vardo dieną. Tai – kovo 9-oji – Lietuvos Respublikos Seimo įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Valstybės mastu minima 1 010 metų sukaktis, kai Lietuvos vardas pirmąkart paminėtas rašytiniuose šaltiniuose – Kvedlinburgo analuose.

Sveikindamas šių prasmingų švenčių proga meras palinkėjo branginti savo tėvynę ir laisvę, puoselėti tautos vertybes, savo šalį puošti gražiais ir prasmingais darbais, neprarasti tarpusavio pagarbos ir vienybės jausmo.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Savivaldybės padėkomis apdovanoti savo veiklos srityse labiausiai nusipelnę darbuotojai.

Savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Rūtai Bagdonienei padėka įteikta už ilgametę, rūpestingai ir profesionaliai atliekamą vadybinę veiklą, gebėjimą sutelkti kolektyvą ir nukreipti naujiems prasmingiems darbams, už profesinės veiklos naujovių paieškas, nuolat gražėjančią ir turtėjančią jos vadovaujamą įstaigą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei kalbos tvarkytojai Birutei Goberienei padėkota už ilgametį, profesionaliai ir atsakingai atliekamą darbą, didelį kruopštumą, meilę lietuvių kalbai ir puikų jos išmanymą, kalbinį rajono bendruomenės švietimą, ypatingą pagarbą kitiems ir nuoširdų bendravimą.

Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariui Jonui Katinui padėka skirta už ilgametį atsakingą ir aktyvų darbą Savivaldybės taryboje, principingą nuomonę ir aštrią kritiką, svarstant ir priimant sprendimus, užtikrinant kokybiškesnį, sveikesnį ir saugesnį rajono žmonių gyvenimą, už gerą humoro jausmą ir optimizmą.

Šventinę nuotaiką dar labiau pakylėjo koncertas, kurį surengė muzikinio televizijos projekto „Du balsai – viena širdis“ dalyviai – Šeduvos meno kolektyvų vadovė, chorinio dainavimo mokytoja Aurelija Meškauskienė su sūnumi Rapolu.

Šventiniai renginiai, skirti paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, savaitgalį vyks Panevėžio rajono savivaldybės kultūros centruose ir jų padaliniuose, bendruomenių namuose, bibliotekose.Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-12 13:31:48
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal