Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pilietiškumo mokymai „Aktyvus jaunimas“

 

Paliūniškio pagrindinėje mokykloje spalio 1 d. vyresniųjų klasių mokiniams vyko pilietiškumo mokymai „Aktyvus jaunimas“, kuriuos vedė psichologė Lina Straukė.

Mokymų tikslas – paskatinti jaunimą būti aktyviais, pilietiškais, savo vertybes suvokiančiais, atsakomybę už savo elgesį ir ateitį prisiimančiais bendruomenės nariais. Užsiėmimų metu per įvairias praktines užduotis mokiniai turėjo galimybę sąmoningiau suprasti pilietiškumą tiek Lietuvos, tiek pasaulio kontekste. Psichologė pasidžiaugė, kad analizuojant vertybes kaip svarbiausios buvo minimos draugai, šeima, pasitikėjimas.

Mokiniai kūrė Lietuvos piliečio gyvenimo istorijas atskleisdami įvairias savo aplinkos socialines problemas. Jie turėjo galimybę analizuoti ir geriau suprasti, kokias pasekmes gali turėti vienokie ar kitokie gyvenime daromi sprendimai, o tai skatino susimąstyti apie asmeninę gyvenimo viziją ir sąmoningumą.

Projektas „Jaunimo informavimas ir švietimas, siekiant paskatinti juos aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose“ (Nr. 10.1.2-ESFA-K-917-01-0024), finansuojamas ESF lėšomis, projektą įgyvendina VšĮ „Atskirties mažinimo iniciatyvos“ ir VšĮ „Konsultavimas.lt“.


 Paliūniškio pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja Dalia Šedurskienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-14 13:00:35
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal