Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2017“

2017 m. gegužės 5–7 d. Bražuolės poilsiavietėje Lazdėnuose (Elektrėnų savivaldybė) vyko tarptautinės mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūnas 2017“. Jaunių ir jaunučių komandoms tai buvo ir Lietuvos keliautojų sporto daugiakovės čempionato etapas.

 

Varžybose dalyvavo komandos iš Vilniaus, Panevėžio miesto, Šiaulių, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Panevėžio rajono, Latvijos ir Ukrainos. Iš viso trijose amžiaus grupėse (vaikų, jaunučių ir jaunių) dalyvavo daugiau kaip 20 komandų.

 

Pirmą dieną vyko kalnų kelionių turizmo asmeninės varžybos, kuriose Paulius Palubinskas tapo čempionas jaunučių grupėje. Nedas Saldys toje pačioje grupėje iškovojo trečią vietą, o Jurgita Šeštokaitė, į priekį praleidusi sportininkę iš Latvijos, iškovojo antrą vietą jaunių grupėje.

 

Šeštadienį vyko kombinuoto ralio varžybos, kuriose jaunių komanda nugalėjo visus varžovus, o jaunučių komanda liko trečioje vietoje. Vakare vykusiose naktinio orientavimosi varžybose Jurgita Šeštokaitė iškovojo pirmą vietą jaunių grupėje.

 

Sekmadienį vyko komandinės turizmo technikos varžybos. Jose vėl puikiai pasirodė Raguvos gimnazijos komandos. Tiek jaunučių, tiek jaunių komandos aplenkė visus varžovus ir iškovojo pirmas vietas. Susumavus abiejų dienų varžybų rezultatus abi Raguvos gimnazijos komandos tapo tarptautinių varžybų nugalėtojos.

 


 Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-05-11 11:12:49
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal