Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt Renginių kalendorius

 Naujienų prenumerata

Velžio gimnazijos vairas lieka ilgamečio vadovo rankose

 

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos skelbtą konkursą Velžio gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti naujai 5 metų kadencijai laimėjo vienintelis pretendentas – Rimtas Baltušis, šiai mokyklai vadovaujantis jau 15 metų. 

Nacionalinė švietimo agentūra įvertino, kad pretendento kompetencijos atitinka vadovavimo švietimo įstaigai reikalavimus. 

„Be konkurencinės kovos esu laimėtojas ir savo sėkmės džiaugsmu dalijuosi su Jumis. Nuoširdžiai dėkoju Jums už tai, kad galiu pristatyti Velžio gimnaziją tokią, kokia ji yra šiandien, tikiu, kad ir rytoj išlaikysime tai, ką sukūrėme. Su Jūsų „pastiprinimu“ ir gimnazijos bendruomenės vertybėmis sieksiu bendrų švietimo tikslų. Kartu mes esame stipresni. Ačiū Jums, kad esate kartu“, – dėkojo vadovas savo mokyklos bendruomenei.

Naujoji gimnazijos direktoriaus kadencija prasidės 2021 m. sausio 1 d., pasibaigus iki šių metų pabaigos galiojančiai darbo sutarčiai.

Savivaldybei gavus Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymą ir konkurso laimėtojo prašymą, į mokyklos direktoriaus pareigas asmuo skiriamas mero potvarkiu. Vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymo pakeitimais, savivaldybės tarybos pritarimo nebereikia. 


Savivaldybės informacija
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-10-16 13:33:22
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal

 
 
 
   

 

KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIŲ PAJĖGOS VYČIO APYGARDOS
  5-OJI RINKTINĖ