Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Nuo gimnazijos stadiono iki Rumšiškių etnografinio muziejaus

                   

Šį rudenį  vaikų  socializacijos programa ,,Bendradarbiaukime kurdami“ Naujamiesčio gimnazijoje buvo glaudžiai siejama ir integruota su ugdymosi procesu.  Projekto metu pradinių klasių mokiniai aktyviai kūrė, keliavo,  domėjosi, bendradarbiavo, tyrinėjo. Veiklos vyko per visą ugdymosi procesą: gimtosios kalbos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų , fizinio ugdymo pamokas.  Mokiniai lankėsi Ustronės knygnešių muziejuje. Su edukatoriumi Audriumi Daukša diskutavo apie knygnešių drąsą ir ryžtą, apie išradimus, išrastą raštą ir jo naudą žmonijai. 
 
Nagrinėdami temas apie Lietuvos regionus, lankėsi Rumšiškių muziejuje. Po atviru dangumi apžiūrėjo etnografines , pakilo apžvalgos bokštu, atidžiai išklausė skausmingas  tremčių   istorijas, dalyvavo linksmose edukacinėse programose ir žaidė   kaimo vaikų bei jaunuolių žaidimus, dainavo  dainas, lopšines, sekė pasakas.  Dailės ir technologijų pamokose atvėrė kūrybos lobius: kūrė koliažus, bareljefus, tapė portretus, natiurmortus, peizažus.  Gimnazijos stadione, surengtoje sporto šventėje,   sėkmingai įveikė kliūčių ruožus. Noriai bendradarbiavo,  talkino  darbščiajai mokyklos aplinkos prižiūrėtojai Elenai  ir su entuziazmu bei  džiaugsmu tvarkė mokyklos lauko erdves.  Be abejo viso projekto metu buvo atidžiai  laikomasi rekomendacijų dėl  Covid – 19  plintančios  infekcijos , daugelį veiklų vyko lauke reguliuojant 1 – 4 kl. mokinių srautus.

Projekto metu mokiniai tobulino ne tik dalykines gimtosios kalbos, pasaulio pažinimo, vikrumo lavinimo bet ir bendrąsias komunikavimo, mokėjimo mokytis, pažinimo,  socialines kompetencijas, prosocialines vertybes.  Glaudžiai bendradarbiavo ir  projekto vykdyme dalyvavo pradinių klasių mokytojos Alma Briedienė, Asta Žaludienė, dailės ir technologijų mokytoja Jurga Jasinskienė, socialinė pedagogė Auksė Kuncienė, mokytojų padėjėjos Kristina Duobaitienė ir  Greta Paškauskaitė, gimnazijos vyr.  buhalterė  Janina Pečiukienė


 Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui, projekto koordinatorius Sigitas Žaluda
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-12-07 07:44:56
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal