Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Muzikos ir gėlių vainikas

Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melą, nedorybes, pavydą, neapykantą. (Mikalojus Konstantinas Čiurlionis).

Adventinį vakarą Panevėžio r. TAU Raguvos fakulteto klausytojai susirinko į Raguvos kultūros centrą bendrai kūrybinei veiklai, šiltam bendravimui, karštos arbatos puodeliui. Visi puikiai žinome, kad kūrybiškumas pakelia ne tik nuotaiką, bet ir pagerina bendrą savijautą. Ekspertai sako, jog kūrybinė veikla gali būti bet kas. Šį kartą savo kūrybiškumą atskleidėme kurdami kalėdinę puošmeną. Šioje veikloje mums talkino floristė Jurgita Kondzežauskaitė-Juškienė. Antroje vakaro dalyje kartu su Miežišių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Rudenėlis“ (vad. Gražina Krikščiūnienė) ir folkloro ansambliu „Ringis“ (vad. Rita Gasaitienė), dainavome adventines dainas, ėjome adventinius ratelius, kalbėjome, kodėl šiuolaikiniam žmogui galėtų būti svarbios liaudies dainos, pats dainavimas. Pasak kolektyvų vadovių, daina, dainavimas – tai lyg giminės susiėjimas, pasidalijimas naujienomis, emocijomis, patiriamomis ir išreiškiamomis per dainą, tai pagrindas, kuris leidžia būti savimi ir suteikia stiprybės. Vakaro metu prisiminėme visas programos veiklas ir sudėjome muzikos ir gėlių spalvas į bendrą vainiką. Šiuo renginiu baigėme Panevėžio rajono savivaldybės Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi „Pažinkime, bendraukime ir atraskime save iš naujo“ programos veiklas.

Nuoširdi padėka Panevėžio rajono savivaldybei už programos veiklų finansavimą, dėkojame Švietimo centrui ir Raguvos kultūros centrui už pagalbą įgyvendinat programos veiklas.


 Panevėžio r. TAU Raguvos fakulteto dekanė Irena Sabaliauskienė
 Vidos Bernadišienės ir Kristinos Juškienės nuotraukos
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-12 07:44:38
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal