Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Pažinkime, bendraukime ir atraskime save iš naujo

Gyvenimas vertingas tik tuomet, kai vyresniame amžiuje pavyksta išsaugoti fizinį, socialinį bei intelektinį aktyvumą. Vis labiau populiarėjantys Trečiojo amžiaus universitetai įrodo, kad mokymasis vyresniame amžiuje yra toks pat patrauklus, kaip ir jaunystėje.
 
Rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) Raguvos fakulteto klausytojai neatostogauja, o sėkmingai vykdo rajono savivaldybės iš dalies finansuojamą Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos projektą „Pažinkime, bendraukime ir atraskime save iš naujo”. Programos veiklos skirtos Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų asmeninių, bendravimo, pozityvaus mąstymo kompetencijų ugdymui siekiant kokybiško bendradarbiavimo bei vyresnių žmonių kūrybiškumo ugdymo ir integracijos į šiuolaikinę visuomenę. Birželio 13 d. TAU klausytojai rinkosi į Raguvos gimnaziją ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Suraskime save iš naujo“.
 
Kūrybinių dirbtuvių pirmame užsiėmime „Kas tos ukulelės“ Raguvos gimnazijos mokiniai pristatė vis labiau populiarėjantį instrumentą – ukuleles. Tai iš Havajų kilęs instrumentas – nedidelė keturstygė gitara. Ukulelė puikiai akompanavimui tinkantis instrumentas. Mokėmės groti šiuo muzikiniu instrumentu, pritariant ukulele, visi kartu mokėmės dainuoti sutartines. Antro užsiėmimo „Mamos tarmė“ metu klausėmės Raguvos gimnazijos mokinių, aukštai įvertintų nacionaliniame konkurse, Gabrielės Padelevičiūtės ir Pauliaus Vaičiulio, tarmiškų pasakojimų. Diskutavome apie seniausią gyvąją indoeuropiečių kalbą – lietuvių kalbą, kad ji yra turtinga tuo, jog turi tarmes, patarmes, šnektas ir pošnektes, kurios yra svarbios kaip tautos kultūros paveldo dalis.
 
Nuoširdus ačiū Raguvos gimnazijos mokiniams už puikias pamokas, Raguvos gimnazijos raštinės vedėjai, vaikų ir jaunimo teatro studijos „Šypsena“ vadovei Inai Kuodienei ir Raguvos gimnazijos muzikos mokytojai metodininkei Ingridai Bučinskienei už savanorystęvykdant kūrybinių dirbtuvių „Suraskime save iš naujo‘‘ veiklas.


 Irena Sabaliauskienė, TAU Raguvos fakulteto dekanė
 Irenos Sabaliauskienės ir Kotrynos Juškaitės nuotraukos
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-17 08:54:03
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal