Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Lietuvos metų verslininke nominuota Panevėžio rajono atstovė Audronė Kisielienė

 

Šiandien Lietuvos Respublikos Vyriausybėje paskelbti ir pagerbti geriausi šalies verslo atstovai ir įmonės. Apdovanojimus nugalėtojams įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Lietuvos eksporto prizas 2018“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė 2018“ apdovanojimų ceremonija vyko Vyriausybės rūmų didžiojoje salėje. 

Kasmetinio „Lietuvos metų verslininkė / vadovė“ konkurso nugalėtoja pripažinta Panevėžio rajono bendrovės „Radviliškių kaimo kepykla“ direktorė ir savininkė Audronė Kisielienė.

Šis konkursas organizuojamas, skatinant moterų verslumą ir taikant tarptautinėje verslo bendruomenėje pripažintas normas, tarp jų ir verslo etikos, bei siekiant viešinti šio proceso tendencijas.

Pagrindinė Audronės ir jos sutuoktinio Albino Kisielių įkurtos įmonės veikla – duonos, šviežių konditerijos kepinių ir pyragaičių gamyba. Tačiau vien verslu šeima neapsiriboja. Jų kaimo sodyba garsėja edukacine veikla. Kepykloje vykdoma populiari ir užsieniečių dėmesio sulaukianti edukacinė programa „Duonos kelias“, kasmet rengiama visos Lietuvos duonos kepėjų šventė.

Kisielių šeima – nuolatinė daugelio Panevėžio rajono kultūros renginių ir iniciatyvų rėmėja.

Lietuvos metų verslininke paskelbta Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė A. Kisielienė sakė, kad 2018 metai buvo vieni iš geriausių įmonės veiklos metų.

„Per 23 darbo metus keitėsi kepyklos pavadinimas, bet savininkai, veiklos esmė nesikeitė –  atsigręžimas į praeitį, į tai, kas yra amžina, kas buvo daroma tėvų, senelių, o dabar naujos kartos. Vesdami edukacinius užsiėmimus savo pirkėjus – duonos valgytojus supažindiname su senosiomis duonos kepimo tradicijomis, populiariname lietuvišką duoną Europos šalyse. Tikiu, kad tęsdami senąsias duonos kepimo tradicijas, nesugadinsime duonos, kaip Lietuvos simbolio, įvaizdžio“, – kalbėjo A. Kisielienė.

Renginyje Vyriausybėje dalyvavo ir A. Kisielienę pasveikino Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis.

Meras pasidžiaugė, kad tokių verslių, šviesių, dosnių žmonių dėka puoselėjamos ir ateities kartoms perduodamos senosios tautos tradicijos, o kaimas prikeliamas naujam gyvenimui, tampa patrauklia vieta dirbti, kurti verslą ir šviesiai gyventi.


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-03-19 08:55:25
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal