Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Prasmingas sveikinimas

 

Lapkričio 25 dieną Upytės Šv. Karolio Boromiejaus bažnyčioje žmonių buvo daugiau negu įprastai – daugelis žinojo, kad po Mišių bus sveikinamas kunigas dr. Gediminas Jankūnas. 

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla ir gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ suko galvas – kaip gražiau pasveikinti sielų ganytoją jaunatviškos sukakties proga. Gražiausius žodžius išsakė parapijos aktyvas, skautų būrelio nariai, pavieniai žmonės – visi dėkojo už pagalbą, meilę, paguodos ir užuojautos žodžius.

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla gruodžio mėnesį mini kompozitoriaus, pedagogo, choro dirigento Antano Belazaro 105-ąsias gimimo metines. Prisiminta, kad kompozitoriaus tėvas dirbo vargonininku Upytės bažnyčioje, o Antanas Belazaras ne tik kūrė muziką, bet ir piešė. Linkėdami prasmingų darbų ir Dievo palaimos gerbiamam kunigui mokytojai padovanojo paveikslo „Upytės bažnyčia“ reprodukciją, mokiniai – gėlių ir surašytus linkėjimus. Gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ pirmininkas Audrius Zalatoris kaip gražiausią padėką nuo visų Upytės žmonių įteikė išminties, gerovės ir stiprybės simbolį – juodos duonos kepalą.

Neįtikėtinai lengvai į Mišias įsiliejo saksofono muzika, kuria užbūrė krekenaviškis, Panevėžio r. muzikos mokyklos auklėtinis Gvidas Stasevičius ir jo mokytojas Renatas Bedalis.

Išeinančius iš bažnyčios kunigas išlydėjo draugišku rankos paspaudimu ir šiltu akių žvilgsniu – atrodo, taip paprasta, bet taip svarbu kiekvienam...


 Jurgita Zalatorienė
 
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-11 16:24:39
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal