Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Tarptautinė komisija gerai įvertino jaunąją Panevėžio rajono kanklininkę

 

Panevėžio r. muzikos mokyklos mokiniai ne tik nuolat dalyvauja šalies konkursuose, bet ir sulaukia juose aukštų įvertinimų. Sėkmė neaplenkė ir Panevėžio muzikos mokykloje gegužės 19 d. vykusiame VIII respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Tirlytis“.

Konkursas skirtas vykdyti kultūrinį-švietėjišką Lietuvos ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, formuoti jauno žmogaus tautines vertybes, skatinti dalyvavimą tautinės kultūros puoselėjime.

Konkurse pasirodė maždaug 150 Lietuvos ir Latvijos muzikos mokyklų mokinių, muzikuojančių tradiciniais ir koncertiniais savo tautos instrumentais. Kūrinius jie atliko solo, duetuose, trio, ansambliuose. Vertinimo komisijai vadovavo birbynininkas, tarptautinių konkursų laureatas, Klaipėdos kultūros magistras, KU Menų fakulteto dekanas Vytautas Tetenskas ir birbynininkas docentas Kastytis Mikiška. Komisija buvo tarptautinė, ją sudarė Latvijos muzikos mokyklų ir Lietuvos meno ir muzikos mokyklų atstovai.

Konkurso privalomoje programoje reikėjo atlikti du skirtingo charakterio kūrinius, kurių vienas turėjo būti lietuvių kompozitoriaus kūrinys.

Konkurse dalyvaujanti Panevėžio r. muzikos mokyklos kanklininkė Akvilė Ropytė (mokytoja Loreta Venslavičienė) atliko Balio Dvariono „Noktiurną c-moll“ ir J. Haidno „Allegro“. Mokinei akompanavo mokytojas metodininkas Gintaris Brazauskas. Kanklininkės pasirodymas buvo įvertintas II laipsnio diplomu.

Konkurso dalyviai, atlikę savo programą, galėjo dalyvauti edukacinėse veiklose, o renginio pabaigoje vaišinosi tradiciniu tortu.

 

 

 

 


Panevėžio r. muzikos mokyklos informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-23 13:50:09
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal