Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Išvyka dviračiais į Paįstrį

 

Liepos 25 d. Bernatonių bendruomenės nariai, pasveikinę žygyje dalyvavusią bendruomenės pirmininkę Rėda Oną Manikienę su varduvėmis, vyko į turiningą žygį dviračiais. Kelionės dviračiais ne tik ugdo eismo dalyvių saugų ir kultūringą elgesį kelyje, bet ir leidžia pasigėrėti puikiu kraštovaizdžiu, sužinoti apylinkių istoriją, atrasti įdomių vietų bei stiprinti sveikatą. 

Ši išvyka dviračiais yra viena iš projekto, finansuojamo iš Panevėžio rajono savivaldybės sveikatos programos lėšų, veiklų. Džiaugiamės šiuo projektu, nes galime padovanoti bendruomenės žmonėms įsimintinas veiklas: žygį dviračiais, šeimų sporto šventę, plaukimą baidarėmis ir kt. veiklas. Projektas padeda aktyvinti kaimo bendruomenes gyventojus, įtraukiant juos į bendruomenės gyvenimą, ugdant žmonių bendruomeniškumą, atsakomybę ir savanorišką veiklą.

Žygio tikslas – aplankyti kaimyninę Paįstrio seniūniją, uždegti po žvakutę ant Paįstrio kapinėse palaidotų bernatoniškių kapų ir pagerbti jų atminimą. Neišsigandę permainingų ir dažnai lietingų šių dienų orų žygeiviai išvyko dviračiais link Paįstrio. Pakeliui teko ir techninę pagalbą išsikviesti, tačiau pavyko sėkmingai pasiekti kelionės tikslą. Prie mūsų prisijungė kiti bendruomenės nariai, norėję prisijungti prie iniciatyvos, tačiau negalintys viso atstumo įveikti dviračiais. Aplankėme daugiau nei 20 Bernatoniuose gyvenusių ir Anapilin iškeliavusių žmonių kapų, uždegėme žvakutes. Jaukiai pailsėję prie Paįstrio tvenkinio, smagiai pasikalbėdami nepastebimai pasiekėme ir namus. Dviračių žygis – diena praleista sveikai ir turiningai!


 Bernatonių bendruomenės tarybos informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-08-04 16:41:50
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal