Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Sveikatos avilyje“ buriasi norintys sportuoti naujamiestiečiai

    

 

 

Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija – atvira, besimokanti ir savitumą puoselėjanti bendruomenė. Tai mažo miestelio branduolys, kuriame nuolat vyksta edukacijos, kultūros bei sveikatinimo programos, įtraukiančios visas tris kartas: vaikus, tėvelius, senelius (prosenelius). Miestelyje paplitusi nejudri gyvensena, sistemingo fizinio aktyvumo įpročiai dar tik formuojasi.

Naujamiesčio gimnazijoje prasidėjo Naujamiesčio bendruomenės žmonėms skirtas projektas „Sveikatos avilys“. Šią iniciatyvą sugalvojo ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo finansavimą gavo Naujamiesčio gimnazijos mokytojos Asta Žaludienė ir Alma Briedienė. Projektas startavo nuo spalio pradžios, ir dabar per savaitę tris kartus įvairaus amžiaus žmonės kviečiami į skirtingas fizinį aktyvumą skatinančias veiklas: pilateso treniruotes, kineziterapinę mankštą bei jogos praktiką. Gimnazijos pradinių klasių mokiniai jau baigė pirmąjį 10 plaukimo pamokų ciklą, antrasis – prieš vasaros atostogas. Netrukus prasidės ir Kangoo Jumps treniruotės, šiaurietiško vaikščiojimo mokymai, o pasnigus „Sveikatos avilio“ dalyviai galės pasimėgauti ir slidinėjimo malonumais.

Projekto „Sveikatos avilys“ tikslas – į organizuojamas reguliarias fizines veiklas įtraukti 100–150 įvairaus amžiaus žmonių, stiprinti jų emocinę, fizinę bei psichinę sveikatą, formuoti sveikos ir aktyvios gyvensenos įpročius. Projekto veikloms numatyta suma 42 571 €. Valstybės Sporto rėmimo fondas, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, bendrai finansuoja projektą, galėsime 36 mėnesius sistemingai organizuoti  įvairius fizinio aktyvumo užsiėmimus.

Reguliari fizinė veikla – viena geriausių valios ugdymo technikų, o valia padeda atsispirti žalingiems įpročiams ir potraukiams. Tad ilgalaikiu nuosekliu judėjimu „Sveikatos avilyje“ išugdysime savo valios raumenis ir įgausime tiek fizinės, tiek dvasinės stiprybės bei vidinės motyvacijos judėti!


 Asta Žaludienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-12-09 10:44:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal