Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Akcija „Apsaugok mane“: saugumas keliuose – svarbiausia rugsėjo pamoka

 

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Panevėžio rajono savivaldybėje, kaip ir visoje Lietuvoje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Svarbu nedelsiant kreiptis

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, kaip ir kasmet, visą rugsėjį visus Panevėžio rajono moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams automatiškai įsigalios pačią pirmą mokslo metų dieną, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, jei nutiktų nelaimė kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako „Lietuvos draudimo“ Panevėžio skyriaus vadovas Juozas Trečiokas.

„Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus moksleivius, kurie keliauja pėsčiomis ar važiuoja dviračiu. Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

Iš viso nuo akcijos pradžios į „Lietuvos draudimą“ kreipėsi 93 nukentėjusių moksleivių tėvai, atlyginta žala siekia daugiau nei 40 tūkstančių eurų.

Budrumo reikia ir vairuotojams, ir vaikams

Pasibaigus vasarai į gatves išrieda daugiau vairuotojų, į mokyklas išskuba būriai mokinių. Kol vaikai po atostogų sugrįš į ritmą ir prisimins saugaus eismo taisykles, „Lietuvos draudimas“ ragina vairuotojus keliuose neskubėti ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai.

„Jau dvidešimtus metus kreipiamės į Lietuvos vairuotojus – mūsų visų dėmesingumas ir taisyklių laikymasis užtikrina, kad mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, pasieks mokyklą ar namus saugiai. Raginame ir visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti saugaus eismo taisykles“, – sako „Lietuvos draudimo“ Panevėžio skyriaus vadovas Juozas Trečiokas.

Pasirūpins saugiomis perėjomis

Panevėžio rajone „Apsaugok mane“ ženklu šią savaitę bus pažymėtos ar atnaujintos perėjos ties Ramygalos, Paįstrio Juozo Zikaro, Naujamiesčio, Smilgių, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Velžio, Raguvos gimnazijomis, Dembavos progimnazija, Vadoklių, Upytės Antanao Belazaro, Karsakiškio Starzdelio, Linkaučių, Paliūniškio, Miežiškių, Žibartonių, Berčiūnų pagrindinėmis mokyklomis, Bernatonių, Piniavos, Pažagienių mokyklomis-darželiais.

Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 300 tūkst. mokinių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

 

 


 Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2019-08-21 10:02:27
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal