Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ baigiamasis renginys

 

Viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ veiklos eina į pabaigą. Gruodžio 12 d. Bernatonių bibliotekoje vyks dekoravimo užsiėmimas suaugusiems „Kuriame grožį“ su floriste Jurgita Jurėniene. Tai baigiamasis projekto renginys.

Projekto veiklos vyksta nuo rugsėjo mėn. Ramygaloje ir Paliūniškyje užsiėmimus suaugusiems vedė dizainerė, fraktalų meistrė Brigita Paulauskienė. Liūdynėje ir Molainiuose gyventojai susipažino su vienu iš meditacijos būdų – garso terapijos metodu. Užsiėmimus „Meditacijos būdai: garso terapijos metodas“ vedė jogos instruktorius Vyrenijus Andrijauskas. Gruodžio 7 d. piniaviečiai dalyvavo užsiėmime suaugusiems “Akvarelinė popietė“ su dailininke, iliustratore Sigute Ach.

Vykdydama Panevėžio rajono suaugusiųjų švietimo programą „Gyvenimo kokybės gerinimas ir saviugdos pagrindai“ viešoji biblioteka suplanavusi surengti 7 užsiėmimus rajono gyventojams. Programos veiklos ir susitikimai bei užsiėmimai su lektoriais vykdomi 2018 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais įvairiose Panevėžio rajono bibliotekose. Projekto tikslas - skatinti rajono suaugusiųjų dalyvavimą mokymosi visą gyvenimą veiklose, siūlant jiems aktualias ir patrauklias veiklas, ugdančias pozityvų mastymą, skatinančias bendruomeniškumą, tobulinančias fizines ir dvasines patirtis.


 Edita Grucienė,
Panevėžio r. savivaldybės viešoji biblioteka
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-13 11:57:26
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal