Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Vienu metu, visi kartu, vienu ritmu‘‘

Rugsėjo 18 d. Pažagienių mokykloje-darželyje svečiavosi organizacija „Afrikos būgnai“ ir jos steigėjas mokytojas Gediminas Mačiulskis.
 
Mokiniai turėjo puikią progą išbandyti  populiariausio Vakarų Afrikos djembe būgno ritmo pamoką. Sutelkiančioji ir gydančioji ritmo galia labai svarbi. Tai veikia kaip vaistas, darantis stebuklus ir įkvepiantis pozityviai veikti. Po būgnų muzikos garsų seanso akivaizdžiai jaučiamas teigiamas poveikis fiziniam kūnui ir psichikai: išnyksta arba sumažėja skausmas, klausos ir kalbos sutrikimai, protinis ir emocinis stresas, jaučiamas palengvėjimas, pagerėja miego kokybė, geriau sutelkiamas dėmesys, išlaisvinamos kūrybinės galios.
 
Mokiniams tai buvo puikus būdas įdomiai praleisti laiką, išlieti savo energiją, išmokti įvaldyti būgną bei susipažinti su Vakarų Afrikos būgnų muzika! Šios pamokos metu vaikai ne tik turėjo galimybę lavinti klausą, ritmo pojūtį ir muzikinius gebėjimus, bet taip pat tai buvo pramoga, suteikianti džiaugsmo ir nepakartojamų įspūdžių.      
                 
Vos pradėjus groti apėmė džiaugsmas, pakylėta nuotaika, bendrystės jausmas. Klausydami Gedimino  grojamų natų ir patys jas puikiai atkartodami vaikai atsipalaidavo, tarsi įgavo saugumo, ramybės jausmą ir tiesiog džiaugėsi susitikimo akimirka. Užsiėmimą vainikavo bendras ritualo dalyvių muzikavimas.
Užsiėmimą vaikams dovanojo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.


 Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Loreta Klimkevičienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-09-22 13:45:17
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal