Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vėlinių skaitymai Upytėje

 

Lapkričio 2 dieną į Upytės šv. Karolio Boromiejaus bažnyčią maldoje kartu pabūti su savo artimaisiais, prisiminti ir pagerbti išėjusius į amžinybę rinkosi tikintieji.

Šventoriuje ateinančius pasitiko gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ moterys, kurios priminė, kad tamsiuoju paros metu kelyje būtinai reikia dėvėti atšvaitus ir neturintiems juos dovanojo: kam pakabuką, kam šviesą atspindinčią juostelę, kam krepšį, o vaikus nudžiugino atšvaitais – žaisliukais ir knygelėmis. „Upytės žemė“ aštuntą kartą dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir stengiasi šviesti bendruomenės narius saugaus eismo klausimais.

Šv. Mišios buvo neįprastos, nes jų metu Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai skaitė savo ir draugų kūrybą Vėlinių tema. Paprastos, bet labai nuoširdžios vaikų eilės šildė klausančiųjų širdis. Mokytoja Dalia Greviškienė skaitymus baigė poeto kunigo Leonardo Andriekaus eilėraščiais „Vėlinės“ ir „Vėlės“.

Bendra malda, vargonų muzika, žvakių liepsnelės ir smilkstančių smilkalų kvapas teikė palaimą ir stiprybę dvasiai, o šviesios akimirkos – viltį, kad išėjusieji laimingai eina savo keliu.


 Jurgita Zalatorienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-08 15:53:43
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal