Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Stovykloje jaunimas mokėsi laimingo gyvenimo įgūdžių

 

Panevėžio rajono Ramygalos atviras jaunimo centras organizavo stovyklą jaunimui, į kurią buvo kviečiami jaunuoliai iš viso rajono. Jiems veiklas liepos 13–15 dienomis supervizorius, patirtinio mokymo vadovas Nerijus Januškevičius ir dvi jaunimo darbuotojos – Gabrielė Račinskienė ir Ernesta Liužinienė.

Stovykla vyko Ryto Papšio sodyboje „Stumbravietė“. Jaunuoliai mokėsi komandinio darbo: statėsi palapines, ruošė stovyklavietę, susiskirstė atsakomybėmis, bendrai gamino maistą. Buvo sukurta neformali socialinė-emocinė aplinka bendravimui, sudarytos palankios sąlygos darbui su grupe bei prevencinei veiklai organizuoti. Jaunuoliai mokėsi atpažinti, analizuoti ir tinkamai reikšti savo emocijas.

Psichologas Ramūnas Jukna jauniems žmonėms suteikė žinių apie savęs pažinimą, bendravimą, kartais kylančias neatpažintas emocijas. Paskaita nė vieno nepaliko abejingo, tad po jos jaunuoliai dėl jiems kylančių problemų konsultavosi su psichologu asmeniškai.

Fizinio parengimo treneris Egidijus Marozas jaunuoliams vedė ryto mankštą.

Labdaros ir paramos fondo „Dydis nesvarbu“ vadovė Giedrė Valavičiūtė kalbėjo apie patyčias, grožio ir kūno stereotipus, jų poveikį jaunam žmogui. Lektorė mokė jaunuolius pamilti save ir priimti save tokius, kokie jie yra, nepaisant primetamų standartų.

Stovyklautojai vykdė įvairias užduotis, žaidė komandinius žaidimus, keliavo į žygį, maudėsi kubile, vakarais kartu gamino vakarienę, vakarojo prie laužo. Paskutinę dieną visi mėgavosi stovyklos metu laimėtu prizu – dažasvydžiu.

Jaunuoliams stovykla paliko neišdildomą įspūdį, todėl stovyklos vadovai jaunimui pažadėjo stengtis, kad ji taptų tęstinė.


Jaunimo reikalų koordinatorė Sandra Budreikienė
 
 
 
  

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-07-23 15:52:17
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal