Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Montis Magia taurė 2018“

2018 m. kovo 17 d. Vilniuje, „Montis Magia“ laipiojimo salėje (Vytenio g. 46), vyko kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos „Montis Magia taurė 2018“. Į varžybas susirinko 5 jaunių komandos iš Lietuvos (Kaišiadorių, Panevėžio, Klaipėdos, Panevėžio r.) ir 1 Latvijos komanda.

 

Dalyviams reikėjo įveikti tris išradingai įrengtas trasas: „Estafetė“, „Aukštyn-žemyn“ ir „Multipitch“, ir atlikti teorinį testą. Visose trasose buvo kontrolinis laikas, per trumpas net kelioms komandoms.

 

Raguvos gimnazijos I ir II komandos įveikė visas trasas. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad Raguvos gimnazijos I komanda iškovojo trečią vietą, o antroji komanda liko ketvirta.

 

Kovo 18 d. pirmą kartą istorijoje raguviškiai išbandė savo jėgas suaugusiųjų mėgėjų varžybose. Čia susirinko devynios komandos iš Lietuvos ir Latvijos. Dalyviams reikėjo įveikti teorinę rungtį ir penkias trasas: „Sandėliukas“, „Tinklas“, „WooDoo“, „Kalnų ereliai“ ir „Estafetė“. Tik dvi komandos sugebėjo įveikti visas trasas per nustatytą laiką.

 

Raguviškiai ir Daugmalės komanda per nustatytą laiką įveikė po keturias trasas, tačiau latviai tą padarė šiek tiek greičiau ir nustūmė raguviškius į ketvirtą vietą.

 


 Raguvos gimnazijos kūno kultūros vyresn. mokytojas Sigitas Žudys

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-20 15:51:10
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal