Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Draugų diena“ Upytėje

Vasario 28 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko prevencinis renginys „Draugų diena“ ir aktyvios laisvalaikio erdvės pristatymo šventė.

Upytiečiai su nekantrumu laukė „Draugų dienos“, nes norėjo susipažinti su kitų mokyklų mokiniais, parodyti savo kaimo įdomias vietas, kartu parungtyniauti. Atvykus svečiams iš Berčiūnų ir Paliūniškio pagrindinių mokyklų, vaikai išsisklaidė po kaimą – prasidėjo orientacinės varžybos. Kol vieni bėgiojo po Upytę, kiti minkė molį ir kūrė darbelius edukacinėje pamokoje Upytės tradicinių amatų centre. Orientacininkams reikėjo ne tik surasti nurodytą vietą, bet ir atlikti užduotis, nusifotografuoti prie objektų. Vienos komandos buvo greitos, kitos – linksmos, išradingos. Užduotys buvo įvykdytos ir visi susirinko valgyti virėjų iškepto plokštainio.

Sporto salėje 5–7 klasių mokiniai varžėsi linksmosiose estafetėse, vyresnieji žaidė tinklinį. Vaikinus ir merginas traukė nauji treniruokliai ir kitos sporto priemonės, įsigytos gyventojų bendruomenei „Upytės žemė“ vykdant projektą „Kartu mes stipresni“, administruojamą Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, iš dalies finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, remiamą Panevėžio rajono savivaldybės. Jaunimas varžėsi prisitraukimų, pritūpimų, štangos spaudimo, svarmenų kilnojimo rungtyse.

„Talentų šou“ mokiniai stengėsi nudžiuginti vieni kitus – upytietės Kamilė, Eva, Odeta, Elada ir Gabija šoko, paliūniškietis Erikas demonstravo gimnastikos sugebėjimus, Berčiūnų pagrindinės mokyklos mokinys įvairiomis intonacijomis deklamavo eilėraštį „Mano batai buvo du“. Padėkoję svečiams už atvykimą, visi linksmai šoko diskotekoje.

Tokios šventės reikalingos, nes susirandame draugų, gerai praleidžiame laiką, o sportuoti visiems irgi labai sveika.


 Mokinių tarybos pirmininkė, 8 klasės mokinė Kamilė Urbonavičiūtė
 
                           
 
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-03-04 13:42:45
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal