Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Vietinė rinkliava už komunalines atliekas atidėta iki spalio mėnesio


 

Dvinarė vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Panevėžio rajone atidedama iki 2017 m. spalio 1 d. Taip šiandien nusprendė Panevėžio rajono savivaldybės taryba, pakeisdama gegužės mėn. priimtą sprendimą „Dėl Panevėžio rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo metodikos ir Panevėžio rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą nuostatų patvirtinimo“. Šiame sprendime buvo numatyta vietinę rinkliavą pradėti vykdyti 2017 m. liepos 1 d.

Atidėti numatytą vietinės rinkliavos įsigaliojimo terminą teko dėl užsitęsusių UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro (PRATC) vykdomų viešojo pirkimo procedūrų.

PRATC atliko darbus, reikalingus Panevėžio rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo sistemai administruoti, šiuo metu vykdo mišrių komunalinių atliekų Panevėžio rajono savivaldybės teritorijoje surinkėjo ir jų vežėjo į apdorojimo arba šalinimo įrenginius viešojo pirkimo procedūras.

Kol nėra žinomas komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos teikėjas Panevėžio rajone, administratorius negali pradėti taikyti naujosios atsiskaitymo tvarkos už komunalinių atliekų surinkimą.

Tikimasi, kad iki spalio 1 d. reikalingos viešojo pirkimo procedūros turėtų būti baigtos vykdyti, ir vietinę rinkliavą bus galima pradėti taikyti.

Taryba šiandien taip pat patvirtino Panevėžio rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisykles. Jose, be kita ko, atliekų tvarkytojas įpareigojamas atliekų turėtojus aprūpinti mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteineriais, o atliekų turėtojas – juos išstumti atliekų surinkimui ne mažiau kaip 8 kartus per metus.

Taisyklėse taip pat nurodoma, kad individualių valdų nekilnojamojo turto savininkai ar valdytojai, norintieji pasikeisti komunalinių atliekų surinkimui naudojamo konteinerio dydį arba ištuštinimo dažnį, privalo administratoriui pateikti motyvuotą prašymą.

 

 


Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2017-06-27 11:50:39
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal