Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Šis projektas – puiki priemonė, skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą. Supažindina su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

2020 m. vasario 18 d. Dembavos lopšelyje-darželyje „Smalsutis“ įvyko „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ pirmasis etapas,  kurio bendras tikslas – smagiai ir aktyviai pajudėti. Žaidynėse dalyvavo visi lopšelio-darželio vaikai ir darbuotojai. Jie varžėsi estafetėse. Renginio pabaigoje dalyviai sugiedojo Lietuvos mažųjų žaidynių himną ir buvo apdovanoti dalyvio diplomais. Renginiui pasibaigus su geromis emocijomis laukiame antro etapo.


 Lietuvos mažųjų žaidynių koordinatorės ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė  Živilė Dulkienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jūratė Baltrušaitienė
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-02-19 09:05:19
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal