Biudžetinė įstaiga Panevėžio rajono savivaldybės administracija 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 188774594, Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys
Tel. (8 45) 58 29 46, faks. (8 45) 58 29 75, el. p. savivaldybe@panrs.lt
 Naujienų prenumerata 

Sodininkų bendrijoms išdalinta finansinė parama

 

Panevėžio rajono savivaldybė jau antrus metus kvietė rajono teritorijoje esančias sodininkų bendrijas teikti paraiškas finansinei paramai gauti tinkamai tvarkyti ir prižiūrėti kraštovaizdį bei bendrojo naudojimo objektus.

Šiam tikslui metams numatyta 15 tūkst. Eur. Šiemet ši suma nebuvo išnaudota, į paramą pretendavusioms devynioms bendrijos išdalinta per 8 840 Eur.

Startų sodininkų bendrijai skirta 761 Eur bendrijos teritorijos kelių, gatvių remontui, pakelių sutvarkymui, eismo saugumo užtikrinimo darbams; sodininkų bendrijai „Papartis“ – 968 Eur gatvės duobių remontui; bendrijai „Rasa“ – 230 Eur vandens tiekimo bokšto remonto darbams; bendrijai „Lakštingala“ – 943 Eur gatvių remontui, bendrijos metaliniams vartams remontuoti, tualetų utilizavimui ir išvežimui; bendrijai „Buitis“ – 1 905 Eur vandentiekio sistemos remontui; bendrijai „Šilas“ – 1 735 Eur kelio greideravimui, gatvių tvarkymui, kelio asfalto dangos įrengimui, vandens bokštų remontui; sodininkų bendrijai „MERKURIJUS“ – 100 Eur kelio remontui; bendrijai „Piniava“ – 928 Eur kelių remontui, vietinio vandentiekio trasų ir bokštų remontui; bendrijai „Stiklas“ – 1 270 Eur gatvių remontui, autobusų stotelės gamybai ir pastatymui.

Lėšos skiriamos iš specialiosios sodininkų bendrijų rėmimo programos. 2019 m. balandžio 4 d. savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos programos tikslas – padėti plėtoti ir puoselėti mėgėjų sodininkystę bei jos tradicijas, iš dalies kompensuojant mėgėjų sodo bendrojo naudojimo objektų statybos, remonto ir priežiūros išlaidas.

Programa siekiama skatinti bendrijas tinkamai prižiūrėti bendrojo naudojimo objektus,suteikti žinių teritorijų planavimo, žemės naudojimo, kraštovaizdžio tvarkymo, statinių naudojimo, statinių projektavimo, statybos darbų ir techninės dokumentacijos rengimo klausimais.

Bendrijoms lėšos gali būti skiriamos naujų bendrojo naudojimo objektų (kelių, gatvių, vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, elektros apšvietimo tinklų, komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių ir kitų) projektavimo ir statybos bei esamų objektų remonto ir priežiūros išlaidoms iš dalies kompensuoti; bendrojo naudojimo objektų inventorizacijos ir teisinės registracijos išlaidoms iš dalies kompensuoti; kitoms išlaidoms, susijusioms su bendrojo naudojimo objektų statyba, remontu ir priežiūra, iš dalies kompensuoti.

Parama prašymus pateikusioms bendrijoms skiriama proporcingai jų patirtų išlaidų dydžiui, bet ne mažiau kaip 100 eurų ir ne daugiau kaip 50 proc. visų patirtų išlaidų.

Pernai sodininkai buvo aktyvesni – paraiškas paramai gauti pateikė 15 bendrijų. Joms išdalinti visi suplanuoti 15 tūkst. Eur. Savivaldybės informacija
 
 

Siųsti draugui
Paskutinis atnaujinimas: 2020-06-16 10:43:56
Spausdinimo versija
Twitter MySpace LinkedIn Facebook

Jūsų komentaras

Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

komentarų nėra
Atgal